APTEKA
Przejdź do treści

Chroń swoją wątrobę z certyfikowanym suplementem Liver Aid Calivita

Apteka internetowa i suplementy diety
Opublikowane w Oczyszczanie organizmu · 30 Styczeń 2023
Tags: wątrobaostropestplamistyLiverAidCalivita
Oset to dziś bardzo rozpowszechniona roślina. Istnieją dziesiątki gatunków ostu. Z Europy, Azji i Afryki Północnej rozprzestrzeniły się one praktycznie na cały świat. Do ich dalszej rodziny należy również ostropest plamisty, którego dobroczynne działanie odkryto ponad 2000 lat temu.

Co szkodzi wątrobie a co jej pomaga w regeneracji


Początki stosowania ostropestu plamistego w medycynie  możemy znaleźć już w mitologii greckiej. Kiedy Zeus powierzył Silenusowi wychowanie swojego syna Dionizosa, nie miał pojęcia, że ​​ten wychowawca zostanie pierwszorzędnym pijakiem. Ponieważ bardzo lubił wino, pił je w dużych ilościach bez rozcieńczania. Jako grzeczny młodzieniec Dionizos szukał go czasami przez trzy dni pod krzakami, w których wylegiwał się pijany Silenus.

Jakość wody była głównym problemem w starożytności. Ludzie często pili wino zamiast wody, aby uniknąć różnych zatruć i chorób zakaźnych. Ze współczesnych źródeł wiadomo, że najsłynniejszy organizator uroczystości cesarskich, Lukullus (uczty lukullusowe), urządził ucztę, na którą zamówił ponad milion litrów wina!

Regularne i wysokie spożycie alkoholu prędzej czy później odbija się na zdrowiu konsumentów, a zwłaszcza na kondycji ich wątroby. Uzdrowiciele i starożytni lekarze wkrótce odkryli, że proszek z rozgniecionych nasion ostropestu ma działanie lecznicze na dotkniętą wątrobę, co pomaga również w marskości, cukrzycy i różnych przewlekłych procesach zapalnych. Zdarzały się nawet udane przypadki podawania tego zioła po ciężkim zatruciu trującym bluszczem, które jest w 100% śmiertelne! Oczywiście wszystko zależy to od dawki i czasu podania.

Wątroba jest jednym z najbardziej aktywnych organów w organizmie: rozkłada szkodliwe substancje, które dostają się do organizmu i odtruwa, dlatego jej ochrona jest szczególnie ważna. Ostropest plamisty to najpopularniejsze zioło chroniące wątrobę, jego ekstrakt może skutecznie pomóc w detoksykacji wątroby, a co za tym idzie również w jej regeneracji. Aminokwasy zawierające siarkę, takie jak metionina i cysteina, również zwiększają funkcję samoleczenia wątroby. Chrom może odciążyć wątrobę poprzez promowanie metabolizmu polisacharydów.

Liver Aid Calivita

Wesprzyj funkcjonowanie wątroby z Liver Aid Calivita


Ostropest plamisty (Silybum marianum) jest szeroko stosowany na całym świecie w postaci herbatek, nalewek, ekstraktów, kapsułek lub proszku. W produkcie Calivita Liver Aid sylimaryna uzupełniona jest chromem, selenem, choliną, kwasem alfa-liponowym oraz całą gamą niezbędnych aminokwasów, co zapewnia wysoce skuteczną detoksykację i regenerację komórek wątroby. Producent zaleca przyjmowanie 3-6 kapsułek dziennie, ale znane są również przypadki osób przyjmujących nawet 10 kapsułek dziennie. Jakość suplementu diety Calivita Liver Aid została potwierdzona certyfikatem jakości cGMP.

Ile składników zawiera kapsułka Liver Aid Calivita


Liver Aid Calivita to bogactwo aż 11 składników, w tym m.in. ekstraktu z nasion ostropestu plamistego standaryzowanego na sylimarynę, L-karnityny, choliny, chromu, aminokwasów.

Jak działają aktywne składniki produktu Liver Aid


  • wspierają pracę i regenerację wątroby
  • wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn
  • korzystnie wpływają na trawienie
  • wspomagają metabolizm białek, tłuszczów, węglowodanów
  • wykazują działanie antyoksydacyjne

Jakość i bezpieczeństwo produktu Liver Aid


Produkt Calivita Liver Aid posiada certyfikat cGMP, powstał w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe oraz najnowsze technologie produkcji.

Warto wiedzieć, że certyfikat cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Wróć do spisu treści