Leki refundowane - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Leki refundowane

Flaga angielska

Baza leków refundowanych - serwis na platformie OSOZ

Serwis Leki Refundowane jest źródłem podstawowej informacji o lekach refundowanych publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia w stosownych rozporządzeniach. Baza dedykowana jest do szerokiego ogółu społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów, lekarzy i farmaceutów.

Informacje w tabeli przedstawiane są w sposób specjalnie przygotowany dla:

  • Pacjentów - informacje podstawowe,

  • Lekarzy lub Farmaceutów - informacje specjalistyczne, bardziej rozbudowane.


Poza informacjami prezentowanymi w tabeli użytkownik może otrzymać informację o odpowiednikach określonego leku (klikając na nazwę wybranego produktu), cena najtańszego odpowiednika jest podświetlona na czerwono. Klikając w cenę leku dowiemy się, jaka jest odpłatność dla każdego z uprawnień. Należy pamiętać, że ceny podawane w serwisie to ceny urzędowe.

Można także wykonać analizę interakcji leków (wybór leku do przeprowadzenia analizy następuje po kliknięciu na symbol żółtego trójkąta z wykrzyknikiem, który znajduje się w pierwszej kolumnie tabeli).

Przejdź do serwisu
Leki refundowane
Skrócona instrukcja

Aby rozpocząć pracę użytkownik serwisu wybiera jedną z dostępnych klas informacji. Po dokonaniu wyboru określonej klasy wyświetla się tabela z listą uprawnień, które użytkownik może posiadać. Po zaznaczeniu odpowiednich uprawnień i użyciu przycisku "Dalej" wyświetlony zostaje mechanizm wyszukiwania ułatwiający odnalezienie określonego leku refundowanego spośród wszystkich pozycji znajdujących się w bazie.

Po ustaleniu odpowiednich parametrów wyszukiwania w tabeli zostają wyświetlone wyłącznie pozycje spełniające zadane warunki.


 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego