APTEKA
Przejdź do treści

Historia

Apteka Zdrowie

Historia naszej apteki od 1982 roku

W 1982 roku powstała pierwsza placówka apteczna na osiedlu im. M. Kopernika w Poznaniu. Był to punkt apteczny Cefarmu przy ul. Galileusza 8, którego kierownikiem w latach 1982-1990 była Anna Dopierała.

Od 1990 roku placówka apteczna istnieje jako prywatna Apteka Leków Gotowych "Zdrowie". Apteka powstała na podstawie Koncesji uzyskanej przez dr farm. Tadeusza Dopierały. Dr farm. Tadeusz Dopierała był kierownikiem Apteki w latach 1990-2008. Od lipca 2008 funkcję kierownika apteki pełni mgr farm. Wojciech Dopierała.

Od 2005 roku Apteka "Zdrowie" działa w nowym lokalu przygotowanym wg planów zatwierdzonych przez Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu.

Historia strony internetowej

Zobacz jak wyglądała nasza strona w 2010 roku :)


Website in English

Ciekawe artykuły
SERWISY
Liczba odwiedzin
odwiedzin: 5077
dzisiaj: 2
on-line: 1
strona istnieje: 4904 dni
adowanie: 0.431 sek
Apteka Zdrowie Poznań, Grunwald, os. Kopernika, ul. Galileusza 8
Witamy

Serdecznie witamy na stronie Apteki Zdrowie. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz pomysł na witrynę apteki, a jej funkcjonalność sprawi, że będziecie nas często odwiedzać. Zapraszamy!

Informacje, wydarzenia, artykuły
Cudowny chlorofil: Tajemnica, która odmieni twoje zdrowie! Czego o nim nie wiesz?
Zielona magia natury, która odmieni twoje życie! Czy wiesz, że istnieje tajemnica zdrowego życia ukryta w zielonym pigmencie roślinnym? Chlorofil, często nazywany "krwią" roślin, to nie tylko klucz do fotosyntezy, ale także klucz do twojego zdrowia. Odkryj niezwykłe właściwości chlorofilu i jego wpływ na organizm ludzki!
Opublikowany przez - 25/9/2023
Dlaczego przyjmowanie witamin jesienią jest tak ważne?
Jesień to czas, kiedy zwracamy szczególną uwagę na spożywanie witamin, ponieważ mają one kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i dobrej kondycji organizmu. Witaminy pełnią wiele istotnych funkcji, a ich niedobór może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych.
Opublikowany przez - 18/9/2023
Czy można pozbyć się migreny na zawsze? Odkryj rewolucyjne rozwiązanie, które zmieni twoje życie!
Nigdy więcej migreny: Odkryj tajemnicę ulgi i walki z bólem głowy dzięki koenzymowi Q10!
Jeśli migrena jest częścią twojego życia lub jesteś ciekawy, jak jej uniknąć, to ta lektura jest dla ciebie. Odkryj tajemnicę walki z migreną i przekonaj się, dlaczego koenzym Q10 może być kluczem do ulgi od tego uporczywego problemu.
Opublikowany przez - 11/9/2023
Poznaj naszą witrynę

Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących Twojego Zdrowia, skorzystasz z serwisów pozwalających szybko:

  • sprawdzić dostępność oraz cenę leków w aptece

  • dokonać rezerwacji w systemie informatycznym apteki

  • zamówić leki przez Internet

  • sprawdzić interakcje przyjmowanych leków

  • znaleźć tańsze zamienniki przeglądając serwis "leki refundowane"


Odkrywając sekrety naszych zakładek zapoznasz się z naszą ofertą, dowiesz się, dlaczego warto odwiedzać naszą aptekę oraz  w jaki sposób dbamy o Twoje zdrowie.

Na stronie głównej zawsze znajdziesz najważniejsze informacje. Pozostałe nowości publikujemy na naszym blogu w szufladce Aktualności oraz na kanale RSS.


Dowiedz się więcej

Pomysł stworzenia strony WWW powstał pod koniec 2009 roku. Po nawiązaniu współpracy z OSOZ mieliśmy do dyspozycji stronę wizytówkową. Następnym krokiem było zarejestrowanie domeny i przekierowanie jej na stronę OSOZ. Równocześnie uzupełniliśmy nasze dane w Google Centrum firm lokalnych. To pozwoliło nam zaistnieć w Internecie, ale okazało się niewystarczające. Chcieliśmy stworzyć wyróżniającą się witrynę, która pozwoliłaby nam przekazywać ważne i interesujące informacje, ale równocześnie chcieliśmy zachować pełną kontrolę nad projektem oraz zapewnić sobie możliwość szybkiej i częstej aktualizacji. Mając już pomysł, potrzebowaliśmy jeszcze odpowiedniego narzędzia. Szybko znaleźliśmy program, który dawał nam swobodę wyboru oraz nie wymagał wiedzy programistycznej, czy znajomości obróbki grafiki. Teraz wystarczyło już tylko zbudować naszą stronę. Po kilku miesiącach możemy cieszyć się własną stroną www. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania, a my postaramy się o częste aktualizacje oraz ciągłą rozbudowę i unowocześnianie naszej witryny tak, aby stała się ona w pełni profesjonalną wizytówką naszej apteki.

  Strona została odnowiona w 2022 roku   
Wróć do spisu treści