APTEKA
Przejdź do treści

Historia

Apteka Zdrowie

Historia naszej apteki od 1982 roku

W 1982 roku powstała pierwsza placówka apteczna na osiedlu im. M. Kopernika w Poznaniu. Był to punkt apteczny Cefarmu przy ul. Galileusza 8, którego kierownikiem w latach 1982-1990 była Anna Dopierała.

Od 1990 roku placówka apteczna istnieje jako prywatna Apteka Leków Gotowych "Zdrowie". Apteka powstała na podstawie Koncesji uzyskanej przez dr farm. Tadeusza Dopierały. Dr farm. Tadeusz Dopierała był kierownikiem Apteki w latach 1990-2008. Od lipca 2008 funkcję kierownika apteki pełni mgr farm. Wojciech Dopierała.

Od 2005 roku Apteka "Zdrowie" działa w nowym lokalu przygotowanym wg planów zatwierdzonych przez Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu.

Historia strony internetowej

Zobacz jak wyglądała nasza strona w 2010 roku :)


Website in English

Ciekawe artykuły
SERWISY
Liczba odwiedzin
odwiedzin: 5768
dzisiaj: 8
on-line: 1
strona istnieje: 5105 dni
adowanie: 0.167 sek
Apteka Zdrowie Poznań, Grunwald, os. Kopernika, ul. Galileusza 8
Witamy

Serdecznie witamy na stronie Apteki Zdrowie. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz pomysł na witrynę apteki, a jej funkcjonalność sprawi, że będziecie nas często odwiedzać. Zapraszamy!

Informacje, wydarzenia, artykuły
Troska o florę jelitową: rola i znaczenie suplementacji probiotykami
Jednym z kluczowych elementów utrzymania dobrej kondycji organizmu jest dbałość o równowagę mikroorganizmów zamieszkujących nasz układ trawienny. W tym kontekście, coraz większe znaczenie zyskują probiotyki - preparaty zawierające żywe kultury bakterii, które mają pozytywny wpływ na nasze jelita i zdrowie ogólnoustrojowe. Jednym z produktów cieszących się rosnącą popularnością na rynku jest AC-Zymes Plus marki Calivita, który łączy w sobie korzyści pre- i probiotyków, oferując kompleksowe wsparcie dla naszego układu trawiennego i odpornościowego.
Opublikowany przez - 11/3/2024
Odkryj potencjał kwasów tłuszczowych Omega-3 z Nordic Pure Omega 3 Calivita
Niezwykłe właściwości kwasów tłuszczowych omega-3 od lat przyciągają uwagę naukowców i entuzjastów zdrowego trybu życia. Odgrywają one kluczową rolę w utrzymaniu równowagi organizmu i wspierają jego prawidłowe funkcjonowanie na wielu płaszczyznach.. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o swoje zdrowie i włączyć do swojej codziennej rutyny właśnie te niezwykłe substancje!
Opublikowany przez - 4/3/2024
Jak szybko działają leki przeciwbólowe? Fakty i mity
Leki przeciwbólowe i przeciwzapalne są jednymi z najczęściej stosowanych preparatów na świecie. Jakie czynniki wpływają na szybkość ich działania? Poznaj najważniejsze fakty na ten temat, a także mity, które wokół niego narosły.
Opublikowany przez Artykuł partnera - 23/2/2024
Poznaj naszą witrynę

Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących Twojego Zdrowia, skorzystasz z serwisów pozwalających szybko:

  • sprawdzić dostępność oraz cenę leków w aptece

  • dokonać rezerwacji w systemie informatycznym apteki

  • zamówić leki przez Internet

  • sprawdzić interakcje przyjmowanych leków

  • znaleźć tańsze zamienniki przeglądając serwis "leki refundowane"


Odkrywając sekrety naszych zakładek zapoznasz się z naszą ofertą, dowiesz się, dlaczego warto odwiedzać naszą aptekę oraz  w jaki sposób dbamy o Twoje zdrowie.

Na stronie głównej zawsze znajdziesz najważniejsze informacje. Pozostałe nowości publikujemy na naszym blogu w szufladce Aktualności oraz na kanale RSS.


Dowiedz się więcej

Pomysł stworzenia strony WWW powstał pod koniec 2009 roku. Po nawiązaniu współpracy z OSOZ mieliśmy do dyspozycji stronę wizytówkową. Następnym krokiem było zarejestrowanie domeny i przekierowanie jej na stronę OSOZ. Równocześnie uzupełniliśmy nasze dane w Google Centrum firm lokalnych. To pozwoliło nam zaistnieć w Internecie, ale okazało się niewystarczające. Chcieliśmy stworzyć wyróżniającą się witrynę, która pozwoliłaby nam przekazywać ważne i interesujące informacje, ale równocześnie chcieliśmy zachować pełną kontrolę nad projektem oraz zapewnić sobie możliwość szybkiej i częstej aktualizacji. Mając już pomysł, potrzebowaliśmy jeszcze odpowiedniego narzędzia. Szybko znaleźliśmy program, który dawał nam swobodę wyboru oraz nie wymagał wiedzy programistycznej, czy znajomości obróbki grafiki. Teraz wystarczyło już tylko zbudować naszą stronę. Po kilku miesiącach możemy cieszyć się własną stroną www. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania, a my postaramy się o częste aktualizacje oraz ciągłą rozbudowę i unowocześnianie naszej witryny tak, aby stała się ona w pełni profesjonalną wizytówką naszej apteki.

  Strona została odnowiona w 2022 roku   
Wróć do spisu treści