APTEKA
Przejdź do treści

Historia

Apteka Zdrowie

Historia naszej apteki od 1982 roku

W 1982 roku powstała pierwsza placówka apteczna na osiedlu im. M. Kopernika w Poznaniu. Był to punkt apteczny Cefarmu przy ul. Galileusza 8, którego kierownikiem w latach 1982-1990 była Anna Dopierała.

Od 1990 roku placówka apteczna istnieje jako prywatna Apteka Leków Gotowych "Zdrowie". Apteka powstała na podstawie Koncesji uzyskanej przez dr farm. Tadeusza Dopierały. Dr farm. Tadeusz Dopierała był kierownikiem Apteki w latach 1990-2008. Od lipca 2008 funkcję kierownika apteki pełni mgr farm. Wojciech Dopierała.

Od 2005 roku Apteka "Zdrowie" działa w nowym lokalu przygotowanym wg planów zatwierdzonych przez Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu.

Historia strony internetowej

Zobacz jak wyglądała nasza strona w 2010 roku :)


Website in English

Ciekawe artykuły
SERWISY
Liczba odwiedzin
odwiedzin: 6226
dzisiaj: 1
on-line: 1
strona istnieje: 5200 dni
adowanie: 0.69 sek
Apteka Zdrowie Poznań, Grunwald, os. Kopernika, ul. Galileusza 8
Witamy

Serdecznie witamy na stronie Apteki Zdrowie. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz pomysł na witrynę apteki, a jej funkcjonalność sprawi, że będziecie nas często odwiedzać. Zapraszamy!

Informacje, wydarzenia, artykuły
Chcesz dobrze się czuć i pięknie wyglądać? Sięgnij po produkty z kolagenem!
Chociaż organizm człowieka potrafi samodzielnie produkować kolagen, to wraz z wiekiem ta umiejętność zanika. Kiedy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, nie powinniśmy popadać w panikę. W ten sposób organizm daje nam znać, że potrzebuje dodatkowego źródła zawierającego włókna kolagenowe. Zobacz, w jakich potrawach znajdziesz to dobroczynne białko.
Opublikowany przez - 9/5/2024
Jak żywność konopna wpływa na trawienie i metabolizm?
Przez swoje liczne prozdrowotne właściwości konopie siewne stosuje się coraz szerzej. Stały się one również składnikiem wielu potraw. Wystarczy, że zaopatrzymy się w olej konopny, mąkę konopną lub nasiona konopne, żebyśmy mogli stworzyć dania, które nie tylko wszystkim zasmakują, ale przy tym będą stanowić cenne źródło ważnych dla zdrowia składników. Czy wpłyną one również na metabolizm?
Opublikowany przez - 7/5/2024
Kurkuma: wszechstronne korzyści dla zdrowia
Kurkuma, znana również jako "złoto" Indii, od wieków pełniła funkcję zarówno w kuchni, jak i w medycynie tradycyjnej różnych kultur. Jej intensywny kolor i charakterystyczny aromat uczyniły ją nie tylko popularną przyprawą, ale także obiektem zainteresowania naukowego ze względu na jej potencjalne korzyści dla zdrowia.
Opublikowany przez - 30/4/2024
Poznaj naszą witrynę

Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących Twojego Zdrowia, skorzystasz z serwisów pozwalających szybko:

  • sprawdzić dostępność oraz cenę leków w aptece

  • dokonać rezerwacji w systemie informatycznym apteki

  • zamówić leki przez Internet

  • sprawdzić interakcje przyjmowanych leków

  • znaleźć tańsze zamienniki przeglądając serwis "leki refundowane"


Odkrywając sekrety naszych zakładek zapoznasz się z naszą ofertą, dowiesz się, dlaczego warto odwiedzać naszą aptekę oraz  w jaki sposób dbamy o Twoje zdrowie.

Na stronie głównej zawsze znajdziesz najważniejsze informacje. Pozostałe nowości publikujemy na naszym blogu w szufladce Aktualności oraz na kanale RSS.


Dowiedz się więcej

Pomysł stworzenia strony WWW powstał pod koniec 2009 roku. Po nawiązaniu współpracy z OSOZ mieliśmy do dyspozycji stronę wizytówkową. Następnym krokiem było zarejestrowanie domeny i przekierowanie jej na stronę OSOZ. Równocześnie uzupełniliśmy nasze dane w Google Centrum firm lokalnych. To pozwoliło nam zaistnieć w Internecie, ale okazało się niewystarczające. Chcieliśmy stworzyć wyróżniającą się witrynę, która pozwoliłaby nam przekazywać ważne i interesujące informacje, ale równocześnie chcieliśmy zachować pełną kontrolę nad projektem oraz zapewnić sobie możliwość szybkiej i częstej aktualizacji. Mając już pomysł, potrzebowaliśmy jeszcze odpowiedniego narzędzia. Szybko znaleźliśmy program, który dawał nam swobodę wyboru oraz nie wymagał wiedzy programistycznej, czy znajomości obróbki grafiki. Teraz wystarczyło już tylko zbudować naszą stronę. Po kilku miesiącach możemy cieszyć się własną stroną www. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania, a my postaramy się o częste aktualizacje oraz ciągłą rozbudowę i unowocześnianie naszej witryny tak, aby stała się ona w pełni profesjonalną wizytówką naszej apteki.

  Strona została odnowiona w 2022 roku   
Wróć do spisu treści