APTEKA
Przejdź do treści

Poradniki

Przewodniki zdrowotne

W tym dziale prezentujemy poradniki zdrowotne, które możesz otrzymać odwiedzając naszą aptekę lub dokonując zakupu określonych produktów. W miarę możliwości będziemy zamieszczać w tym dziale ich wersje elektroniczne tak, aby były one dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Informator dla Diabetyka


"INFORMATOR DLA DIABETYKA, czyli co o cukrzycy trzeba wiedzieć, gdy chorujesz Ty lub ktoś z Twoich najbliższych" to kwartalnik dla chorych na cukrzycę.

Bieżący numer poradnika oraz archiwalne numery Informatora dla Diabetyka otrzymasz odwiedzając naszą aptekę.

Jak dbać o serce w rytmie cha-cha


Jak dbać o serce w rytmie cha-cha radzi suplement diety, Novocardia - nasza przyjaciółka od serca.

Kupując w naszej aptece suplement diety Novocardia zapytaj o fachowo opracowany poradnik, z którego dowiesz się, dlaczego podwyższony cholesterol jest plagą naszych czasów? I co można zrobić, aby pomóc sercu, żeby zdrowo pracowało? Kolejne rozdziały to:

  • Co zagraża sercu?

  • Zdrowie

  • Odżywianie

  • Otyłość

  • Czy mam właściwy poziom cholesterolu?

  • Nie lekceważ cholesterolu!

  • Prawidłowe odżywianie

  • Tryb życia, ćwiczenia

  • Suplementacja: wspomagaj swój organizm.

PALMING Nowe spojrzenie na widzenie


W 1920 roku ukazała się praca dra Batesa "The Cure of Imperfecta Sight by Treatmant Without Glasses". Autor, opierając się na swej wiedzy z zakresu okulistyki i doświadczeniu z praktyki lekarskiej , wysunął tezę, że za nadwzroczność i krótkowzroczność odpowiada nie tylko soczewka oka, ale cały mechanizm gałki ocznej. Rozwinięciem jej jest teoria, w myśl której odpowiednie ćwiczenia  mięśni gałki ocznej mogą znacząco poprawić widzenie i pozwalają utrzymać dobry wzrok przez długie lata bez stosowania okularów.
Poradnik PALMING to zbiór podstawowych ćwiczeń polepszających zdrowie naszych oczu oraz jakość widzenia. O drukowaną wersję poradnika pytaj kupując w naszej aptece Maxivision Total - suplement diety z podwójną dawką luteiny.

Poradnik intymny


Kupując w naszej aptece LaciBios femina zapytaj o Poradnik intymny opracowany przez specjalistów z Działu Naukowo-Badawczego firmy ASA Sp. z o. o., poruszający problematykę zdrowia intymnego kobiety. Uświadamia on Paniom, jak wiele sytuacji w życiu ma wpływ na fizjologiczne, prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego oraz mikroflorę i pH pochwy. W każdej z opisanych sytuacji należy zadbać o zdrowie intymne, które stanowi podstawę zdrowia każdej kobiety.
Wróć do spisu treści