Poradniki - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Poradniki

Flaga angielska

W tym dziale prezentujemy poradniki zdrowotne, które możesz otrzymać odwiedzając naszą aptekę lub dokonując zakupu określonych produktów. W miarę możliwości będziemy zamieszczać w tym dziale ich wersje elektroniczne tak, aby były one dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Informator dla Diabetyka

"INFORMATOR DLA DIABETYKA, czyli co o cukrzycy trzeba wiedzieć, gdy chorujesz Ty lub ktoś z Twoich najbliższych" to kwartalnik dla chorych na cukrzycę.

Bieżący numer poradnika otrzymasz odwiedzając naszą aptekę.

Tutaj
znajdziesz archiwalne numery Informatora dla Diabetyka.

Informator dla Diabetyka
Jak dbać o serce w rytmie cha-cha

Jak dbać o serce w rytmie cha-cha radzi suplement diety, Novocardia - nasza przyjaciółka od serca.

Kupując w naszej aptece suplement diety Novocardia
zapytaj o fachowo opracowany poradnik, z którego dowiesz się, dlaczego podwyższony cholesterol jest plagą naszych czasów? I co można zrobić, aby pomóc sercu, żeby zdrowo pracowało? Kolejne rozdziały to:

  • Co zagraża sercu?

  • Zdrowie

  • Odżywianie

  • Otyłość

  • Czy mam właściwy poziom cholesterolu?

  • Nie lekceważ cholesterolu!

  • Prawidłowe odżywianie

  • Tryb życia, ćwiczenia

  • Suplementacja: wspomagaj swój organizm.

Jak dbać o serce
PALMING Nowe spojrzenie na widzenie

W 1920 roku ukazała się praca dra Batesa "The Cure of Imperfecta Sight by Treatmant Without Glasses". Autor, opierając się na swej wiedzy z zakresu okulistyki i doświadczeniu z praktyki lekarskiej , wysunął tezę, że za nadwzroczność
i krótkowzroczność odpowiada nie tylko soczewka oka, ale cały mechanizm gałki ocznej. Rozwinięciem jej jest teoria, w myśl której odpowiednie ćwiczenia  mięśni gałki ocznej mogą znacząco poprawić widzenie i pozwalają utrzymać dobry wzrok przez długie lata bez stosowania okularów.
Poradnik PALMING
to zbiór podstawowych ćwiczeń polepszających zdrowie naszych oczu oraz jakość widzenia. O drukowaną wersję poradnika pytaj kupując w naszej aptece Maxivision Total - suplement diety z podwójną dawką luteiny.

Palming
Poradnik intymny

Kupując w naszej aptece LaciBios femina zapytaj o Poradnik intymny opracowany przez specjalistów z Działu Naukowo-Badawczego firmy ASA Sp. z o. o., poruszający problematykę zdrowia intymnego kobiety. Uświadamia on Paniom, jak wiele sytuacji w życiu ma wpływ na fizjologiczne, prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego oraz mikroflorę i pH pochwy. W każdej z opisanych sytuacji należy zadbać o zdrowie intymne, które stanowi podstawę zdrowia każdej kobiety.

Poradnik intymny
 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego