Czasopisma - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Czasopisma

Flaga angielska
Spis Czasopism

abc Apteki miesięcznik dla pacjentów aptek


Apetyt na zdrowie - Twój magazyn o zdrowiu


Gazeta na zdrowie

Indeks OTC


Moda na Zdrowie

Poradnik Zdrowego Człowieka

Sens magazyn dla diabetyków

Magazyn Tanie Leki

Ciekawe artykuły
Tutaj przeczytasz artykuły z bierzących wydań czasopism

W tym dziale przybliżamy tematykę czasopism oraz gazet dostępnych bezpłatnie dla pacjentów dokonujących zakupów w naszej aptece.

abc Apteki - profil tematyczny

abc Apteki,,abc Apteki” to bezpłatny miesięcznik kierowany do wszystkich pacjentów aptek. Czytelnicy znajdą tu wskazówki dotyczące zarówno pielęgnacji niemowląt, zapobiegania chorobom wieku dziecięcego, jak i rady na problemy zdrowotne dorastającej młodzieży, na schorzenia związane z wiekiem dojrzałym i podeszłym. Kolorowe 32 strony ze stałymi rubrykami, takimi jak krzyżówki i horoskop, to na pewno interesująca lektura.  W czerwcu 2009 roku ukazało się setne wydanie tego miesięcznika, co świadczy o 9-letniej obecności tytułu na rynku.

Apetyt na zdrowie

Apetyt na zdrowieDwumiesięcznik "Apetyt na zdrowie" to magazyn o profilaktyce zdrowotnej. Ważne informacje, porady, wywiady ze specjalistami, wypowiedzi sławnych osób,  ciekawostki, historie naszych Czytelników umieszczone są w stałych działach o przejrzystym układzie, ułatwiającym czytelnikom dotarcie do interesujących ich treści.
Stałe rubryki:
1)   Wprowadzenie do tematu numeru
......8)   Diagnostyka
2)   Szlachetne zdrowie
.........................9)   Podróże
3)   Uroda i Pielęgnacja
........................10)   Pasje
4)   Psychologia na co dzień
................. 11)  Raport learza
5)   Znani o zdrowiu
.............................12)  Kulinaria
6)   Okiem fizjoterapeuty
.......................13)  Kultura
7)   Temat numeru
...............................14)  Rozrywka

Gazeta na zdrowie

Gazeta na zdrowie"Gazeta na zdrowie" to magazyn ukazujący się w cyklach Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima. W obszernych artykułach opisuje jak radzić sobie z codziennymi problemami zdrowotnymi, pokazuje na przykładach prawdziwych historii, jakie preparaty stosowane w codziennej diecie mogą być pomocne w profilaktyce zdrowotnej i leczeniu wielu schorzeń. W magazynie można znaleźć ponadto wywiady ze znanymi osobami, dział kulinarny oraz krzyżówkę z nagrodami.

Indeks OTC

Indeks OTCFachowo opracowany, podzielony według zakresów wskazań „Indeks OTC” jest publikacją roczną. Zawiera prezentacje produktów dostępnych w aptekach bez recepty wraz z ich szczegółowym opisem. Jest to podręczny przewodnik po preparatach i kosmetykach, kierowany do pacjentów aptek, a jego celem jest ułatwienie im wyboru odpowiedniego produktu.

Moda na Zdrowie

Moda na Zdrowie

Stali klienci naszej apteki otrzymują nowatorski i ekskluzywny miesięcznik "Moda na Zdrowie", który traktuje ZDROWIE jako MODNY STYL życia całej RODZINY. Miesięcznik "Moda na Zdrowie" obejmuje tematy związane z szeroko pojętym zdrowiem. Umieszczone są one w stałych działach o przejrzystym układzie, ułatwiającym czytelnikom dotarcie do interesujących ich treści. Każdy dział rozpoczyna przegląd najnowszych informacji zatytułowany "W skrócie".


W każdym numerze

• ŻYCIE: Psychologia. Seks. Kontakty międzyludzkie. Praca. Zjawiska i zagrożenia cywilizacyjne, stres. Ekskluzywny wywiad o "modzie na zdrowie" ze znaną osobą.
• ZDROWIE: Problemy ze zdrowiem. Choroby. Profilaktyka - poradnictwo dla ludzi aktywnych zawodowo oraz ich rodzin. Rubryka dla matek: "Twoje dziecko". Porady lekarzy wszystkich specjalności oraz farmaceutów.
• NATURA: Medycyna alternatywna i naturalna, lecznicze własności ziół i roślin. Homeopatia. Wszelkie inne naturalne metody leczenia.
• URODA: Pielęgnacja ciała. Kosmetyki dla ciała i relaksu. Nowe trendy w światowej kosmetyce.
• KUCHNIA: Co jeść, jak jeść, kiedy jeść, co pić? Niskokaloryczna, zdrowa żywność. Diety. Leczenie za pomocą jedzenia. Produkty, które leczą.
• PODRÓŻE: Jak i gdzie zdrowo wypoczywać w kraju i poza granicami.
• LEKSYKON ZDROWIA: Prezentacja leków dostępnych w aptekach bez recepty.
• STAŁE RUBRYKI: Listy czytelników. Rozrywka, konkursy dla czytelników oraz "zdrowe" nagrody.

Nasze Zdrowie

Nasze Zdrowie"Nasze Zdrowie" to magazyn ukazujący się w cyklach Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima. W obszernych artykułach opisuje jak radzić sobie z codziennymi problemami zdrowotnymi, pokazuje na przykładach prawdziwych historii, jakie preparaty stosowane w codziennej diecie mogą być pomocne w profilaktyce zdrowotnej i leczeniu wielu schorzeń. W magazynie można znaleźć ponadto porady eksperta, przepisy kulinarne oraz krzyżówkę z nagrodami.

Poradnik Zdrowego Człowieka

Poradnik Zdrowego CzłowiekaPoradnik Zdrowego Człowieka to bezpłatny miesięcznik poświęcony zdrowiu i medycynie naturalnej ukazujący się od 2003 roku. W obszernych artykułach zamieszczone są informacje i cenne porady propagujące zdrowy tryb życia, właściwe żywienie, a także wykorzystanie suplementów diety w codziennej diecie, profilaktyce zdrowotnej i leczeniu wielu schorzeń. W miesięczniku można znaleźć ponadto wywiady ze znanymi osobami z pierwszych stron gazet oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Sens magazyn dla diabetyków

miesięcznik Sens

Sens to bezpłatny miesięcznik poświęcony zdrowiu osób dotkniętych cukrzycą. W obszernych artykułach zamieszczone są informacje i cenne porady propagujące zdrowy tryb życia, właściwe żywienie oraz leczenie typowych dla diabetyków problemów.

Kwartalnik Tanie Leki

kwartalnik Tanie LekiTanie leki to nowy, bezpłatny kwartalnik w naszej aptece. Kwartalnik Tanie leki to magazyn o tematyce zdrowotnej, ale nie tylko. Magazyn Tanie leki przedstawia aktualne tendencje leczenia i informacje o najnowszych produktach, przekazuje informacje jak leczyć się skutecznie i tanio bez pomocy Państwowej Służby Zdrowia. Oprócz porad zdrowotnych kwartalnik Tanie Leki proponuje czytelnikom rubryki stałe dotyczące innych dziedzin życia. W czasopiśmie można znaleźć artykuły na tematy kulinarne, rubrykę rozrywkową dla dorosłych i dzieci, parę słów o sporcie dla każdego oraz porady finansowe i prawne. Magazyn Tanie Leki proponuje swoim czytelnikom specjalną Kartę Czytelnika. Karta Czytelnika kwartalnika Tanie Leki upoważnia do udziału w konkursach i promocjach organizowanych przez Kwartalnik Tanie Leki.

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego