APTEKA
Przejdź do treści

Pure Yucca Calivita

O zdrowiu > Katalogi > Calivita > Produkty niedostępne

Dostępne opakowanie:
100 kapsułek

Skład:
1 kapsułka zawiera:
Sproszkowana łodyga jukki
...500 mg

Pure Yucca
suplement diety
   
Opis:

Sproszkowana łodyga jukki. Jukka znana również jako "drzewo życia" jest znakomitym środkiem odtruwającym i oczyszczającym. Wspomaga również system immunologiczny organizmu.

Wskazania:

Juka ma doskonałe działanie:
- wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych,
- polepsza trawienie,
- odtruwa - ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania,
- niezastąpiona dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego,
- stosuje się ją również do leczenia zapalenia stawów,
- posiada enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze.

Jukka działa na ludzki organizm na wiele sposobów. Wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, polepsza trawienie, ale najważniejszą jej funkcją jest odtruwanie, ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania. Jukka jest błogosławieństwem przede wszystkim dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego. A takich osób, które cierpią z powodu nieprzyjemnych objawów przewlekłego zapalenia jelita grubego jest wiele - w średnim wieku, nie wspominając już o osobach starszych. Ostatnio saponiny pozyskane z jukki stosowane są z dobrym skutkiem do leczenia zapalenia stawów. Ta substancja, działająca jak naturalne sterydy, jeśli jest właściwie dawkowana to nie wywołuje żadnych objawów ubocznych: w przeciwieństwie do sterydów otrzymywanych syntetycznie lub pochodzenia zwierzęcego nie podrażnia przewodu pokarmowego.

Indianie południowoamerykańscy nieprzypadkowo stosowali głodówkę w leczeniu sztywności stawów, pozwalając chorym na spożywanie tylko kilku roślin. Między innymi właśnie jukki, która zaspokajała zapotrzebowanie organizmu na enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze, a jednocześnie wspomagała odtruwanie organizmu.

Kuracja jukką, trwająca kilka tygodni, rzeczywiście odmładza organizm, poprawia równowagę psychofizyczną, zapewnia dobry ogólny stan zdrowia i zwiększa odporność organizmu, dając tym samym większą ochronę przed chorobami. Obniża poziom cholesterolu we krwi i łagodzi skutki stresów.

Postać:

kapsułki

Dawkowanie i sposób użycia:

3 kapsułki 3 razy dziennie popijając dużą ilością wody.

UWAGA!

Podczas kuracji jukką bardzo ważne jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Kapsułki należy popijać 1-2 dużymi szklankami wody. Należy wypijać dziennie ok. 2-3 litrów płynów, ponieważ w ten sposób wspomagamy wydalanie z organizmu substancji toksycznych.
Na początku kuracji jukką może wystąpić częstsze oddawanie moczu, biegunka oraz zmniejszenie się poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to efekt przyspieszonej przemiany materii i odtruwania. Prawidłowe dawkowanie, odpowiednie odżywianie się, ewentualnie opracowana przez specjalistę dieta powinny wyeliminować te objawy.

Słowa kluczowe:
Pure Yucca, juka, trawienie, odtrucie, detoksykacja, stawy, zapalenie stawów, jelito grube - zapalenie, stres

Preparaty roślinne firmy Calivita

Wróć do spisu treści