APTEKA
Przejdź do treści

Pure Yucca

O zdrowiu > Katalogi > Calivita

Pure Yucca Calivita

Pure Yucca
Jukka na oczyszczanie
100 kapsułek - masa netto: 60 g
3 kapsułki 3 razy dziennie przed posiłkiem popijając dużą ilością wody (1-2 szklanki)
Kupuj bez 33% marży ...więcej
CENA DETALICZNA 125.00
CENA KLUBOWA 94.00
Ilość w magazynie: 65
Pure Yucca

Jukka na oczyszczanie

Sprawdź promocje na produkt Pure Yucca

Jukka - zwana „drzewem życia” - to niezwykła roślina o cennych właściwościach. Wspomaga oczyszczanie, eliminację produktów ubocznych z organizmu. To głownie zasługa zawartych w niej saponin.


Komu szczególnie polecamy?
 • Osobom chcącym oczyścić organizm.
 • Osobom odżywiającym się nieracjonalnie.
 • Osobom mieszkających w dużych, zanieczyszczonych aglomeracjach.
 • Aktywnym i biernym palaczom tytoniu.
 • Osobom spożywającym alkohol.

Jak wygląda i co zawiera jukka

Jukka jest wiecznie zieloną rośliną, pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Zewnętrznie jest podobna do palmy. Ma gruby, krótki pień i liście w kształcie mieczy. Jej białe kwiaty o kształcie dzwonków tworzą formę piramid i pachną słodko w nocy. Należy do rodziny liliowatych (Liliaceae). Indianie uważają jukkę za najpiękniejszą roślinę pustyni; czczą ją od kilkuset lat, a z powodu jej leczniczej mocy nazywają ją drzewem życia.

W czym tkwi sekret jukki? Zapewne w tym, że potrafi żyć w najbardziej skrajnych warunkach atmosferycznych: w nocy przenikliwy wiatr, w dzień prażące słońce, trwająca kilka miesięcy susza, gwałtowne burze - to wszystko nic dla jukki. Wyciąg z tej rośliny zawiera liczne enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty i inne substancje czynne.

Sproszkowana łodyga jukki. Jukka znana również jako "drzewo życia" jest znakomitym środkiem odtruwającym i oczyszczającym. Wspomaga również system immunologiczny organizmu.

jak jukka działa na organizm

Wskazania:
Juka ma doskonałe działanie:
 • wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych,
 • polepsza trawienie,
 • odtruwa - ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania,
 • niezastąpiona dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego,
 • stosuje się ją również do leczenia zapalenia stawów,
 • posiada enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze.

Jukka działa na ludzki organizm na wiele sposobów. Wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, polepsza trawienie, ale najważniejszą jej funkcją jest odtruwanie, ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania. Jukka jest błogosławieństwem przede wszystkim dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego. A takich osób, które cierpią z powodu nieprzyjemnych objawów przewlekłego zapalenia jelita grubego jest wiele - w średnim wieku, nie wspominając już o osobach starszych. Ostatnio saponiny pozyskane z jukki stosowane są z dobrym skutkiem do leczenia zapalenia stawów. Ta substancja, działająca jak naturalne sterydy, jeśli jest właściwie dawkowana to nie wywołuje żadnych objawów ubocznych: w przeciwieństwie do sterydów otrzymywanych syntetycznie lub pochodzenia zwierzęcego nie podrażnia przewodu pokarmowego.

jukka - kuracja oczyszczająco-odtruwająca

Indianie południowoamerykańscy nieprzypadkowo stosowali głodówkę w leczeniu sztywności stawów, pozwalając chorym na spożywanie tylko kilku roślin. Między innymi właśnie jukki, która zaspokajała zapotrzebowanie organizmu na enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze, a jednocześnie wspomagała odtruwanie organizmu.

Kuracja jukką, trwająca kilka tygodni, rzeczywiście odmładza organizm, poprawia równowagę psychofizyczną, zapewnia dobry ogólny stan zdrowia i zwiększa odporność organizmu, dając tym samym większą ochronę przed chorobami. Obniża poziom cholesterolu we krwi i łagodzi skutki stresów.

UWAGA!
Podczas kuracji jukką bardzo ważne jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Kapsułki należy popijać 1-2 dużymi szklankami wody. Należy wypijać dziennie ok. 2-3 litrów płynów, ponieważ w ten sposób wspomagamy wydalanie z organizmu substancji toksycznych.
Na początku kuracji jukką może wystąpić częstsze oddawanie moczu, biegunka oraz zmniejszenie się poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to efekt przyspieszonej przemiany materii i odtruwania. Prawidłowe dawkowanie, odpowiednie odżywianie się, ewentualnie opracowana przez specjalistę dieta powinny wyeliminować te objawy.

Słowa kluczowe: Pure Yucca, juka, trawienie, odtrucie, detoksykacja, stawy, zapalenie stawów, jelito grube - zapalenie, stres
            Pure Yucca

            100 kapsułek - masa netto: 60 g

            Dawkowanie i sposób użycia:
            3 kapsułki 3 razy dziennie przed posiłkiem popijając dużą ilością wody (1-2 szklanki)

            Skład:
            Sproszkowana łodyga jukki 1500 mg


            Producent: Calivita®, 83 White Oak Drive, Berlin, Connecticut 06037, USA.
            Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
            Wróć do spisu treści