APTEKA
Przejdź do treści

Liquid C +

O zdrowiu > Katalogi > Calivita

Liquid C Calivita

Liquid C
Witamina C w płynie
Objętość netto: 240 ml
0,5 łyżeczki dziennie (2,5 ml) rozcieńczyć z wodą. Przyjąć z posiłkiem. Produkt przed użyciem dobrze wymieszać.
Kupuj bez 33% marży ...więcej
CENA DETALICZNA 121.00
CENA KLUBOWA 91.00
Ilość w magazynie: 233
Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips

Witamina C w płynie

Sprawdź promocje na produkt Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips

Doskonałe połączenie witaminy C z bioflawonoidami z cytrusów, rutyną, hesperydyną, owocem dzikiej róży oraz aceroląw postaci płynnej, łatwej do dawkowania. Produkt nie zawiera dodatku cukru ani sztucznych substancji słodzących. Przyjemny smak produktu spowodowany jest wyłącznie naturalnymi składnikami. Witamina C i owoc dzikiej róży wzmacniają odporność, wykazują działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo witamina C korzystnie wpływa na układ nerwowy, funkcje psychologiczne, syntezę kolagenu, przyswajanie żelaza, metabolizm energetyczny. Razem z acerolą przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Owoc dzikiej róży i acerola zwiększają siły witalne.


Komu szczególnie polecamy?
 • Osobom, które mają problemy z połykaniem tabletek/kapsułek, w szczególności osobom starszym.
 • Osobom podatnym na infekcje, w celu wsparcia układu immunologicznego.
 • Użytkownikom telefonów komórkowych, komputerów itp.
 • Czynnym i biernym palaczom tytoniu.
 • Mieszkańcom zanieczyszczonych aglomeracji miejskich.

Suplement diety Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips to formuła zawierająca kompleks antyoksydantów, którego aktywne składniki, działając synergicznie, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami. Dzięki płynnej postaci Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips, polecany jest osobom mającym problemy z połknięciem dużych tabletek lub kapsułek.

Wolne rodniki to atomy, grupy atomów lub cząsteczki zdolne do samodzielnego istnienia, mające jeden lub więcej niesparowanych elektronów. Są one odpowiedzialne za uszkodzenia ważnych struktur biologicznych w komórkach, prowadząc do zaburzeń strukturalnych i funkcjonalnych. Powstają zarówno w środowisku zewnętrznym (m.in.: pod wpływem promieniowania UV, promieniowania jonizującego, ozonu), jak i w organizmie człowieka (np.: w reakcjach oddychania tkankowego, przy fagocytozie, aktywacji genów, itp.). Źródłem wolnych rodników mogą być również: palenie tytoniu, infekcje, zanieczyszczenie środowiska, itp. Osobom, które są narażone na wyżej wymienione czynniki poleca się spożywanie większych ilości antyoksydantów, np. w postaci Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips. Produkt może okazać się również doskonałym wsparciem dla tych, którzy nie spożywają wystarczającej ilości witaminy C (świeże owoce, warzywa) lub odżywiają się nieracjonalnie.
Jednym ze składników aktywnych produktu jest witamina C – to ważna witamina o właściwościach antyoksydacyjnych. Chroni DNA, białka, tłuszcze przed utlenianiem. Wpływa na syntezę kolagenu i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Odgrywa istotną rolę w metabolizme energetycznym i we wchłanianiu żelaza. Kolejnym istotnym składnikiem są bioflawonoidy cytrusowe, które oprócz właściwości antyoksydacyjnych, wspomagają wchłanianie witaminy C i jej wykorzystanie w organizmie. Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips zawiera ponadto ekstrakt z owoców dzikiej róży, bogate źródło witaminy C.
Skład produktu został wzbogacony o opatentowaną formułę Quik-Sorb®, będącą mieszaniną ekstraktu z korzenia imbiru, ekstraktu z owocu amla (Phyllanthus emblica) i ekstraktu z owocu papryki, która wspomaga wchłanianie i wykorzystanie aktywnych składników produktu.

Postać:
Płyn

Dawkowanie i sposób użycia:
2,5 ml dziennie przyjmować bez rozcieńczenia lub rozcieńczyć z innym napojem. Stosować po posiłku. Produkt przed użyciem należy wstrząsnąć, a po otwarciu przechowywać w lodówce.

Słowa kluczowe:  Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips,
            Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips

            Objętość netto: 240 ml

            Dawkowanie i sposób użycia:
            0,5 łyżeczki dziennie (2,5 ml) rozcieńczyć z wodą. Przyjąć z posiłkiem. Produkt przed użyciem dobrze wymieszać.

            Skład:
            1 porcja (2,5 ml) zawiera: -
            Witamina C 166.7 mg
            Sproszkowane bioflawonoidy z cytrusów 166.7 mg
            Sproszkowany owoc dzikiej róży 166.7 mg
            Rutyna 5.5 mg
            Hesperydyna 5.5 mg
            Sproszkowana acerola 2.8 mg


            Przechowywanie:
            Po otwarciu przechowywać w lodówce.

            Producent: Calivita®, 83 White Oak Drive, Berlin, Connecticut 06037, USA.
            Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
            Wróć do spisu treści