APTEKA
Przejdź do treści

Aquarion

O zdrowiu > Katalogi > Calivita

Aquarion 9P - filtr i jonizator Calivita

Aquarion 9P - filtr i jonizator
urządzenie do jonizacji i oczyszczania wody
Kupuj bez 33% marży ...więcej
CENA DETALICZNA 14,271.00
CENA KLUBOWA 10,730.00
Ilość w magazynie: 3
AQUARION 9P WATER IONIZER AND FILTER

urządzenie do jonizacji i oczyszczania wody

Sprawdź promocje na produkt AQUARION 9P WATER IONIZER AND FILTER

Nowa generacja, unowocześnione urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę o różnym poziomie alkaliczności, kwasowości - w zależności od ustawienia. Mechanizm samoczyszczący, dotykowe przyciski, automatyczny przycisk włączania/wyłączania sprawiają, że urządzenie jest niezwykle wygodne w użyciu. Woda alkaliczna jest świetnym antyoksydantem, zmniejsza zakwaszenie organizmu, opóźnia starzenie się, wspomaga pracę nerek, trawienie, odporność, odchudzanie, ogranicza cellulit, zmęczenie, dodaje energii. Woda kwaśna w zależności od pH oczyszcza i pielęgnuje skórę; nadaje się do czyszczenia i dezynfekcji wielu powierzchni, np. blatów kuchennych.

W przypadku zakupu urządzenia w sprzedaży wysyłkowej z formą płatności "za pobraniem" firma realizuje wysyłkę kurierem wyłącznie po uiszczeniu przedpłaty. Zgodnie z wymogami firmy kurierskiej DHL kurier dostarczający przesyłkę może przyjąć płatność w kwocie maks. 9500zł. Przedpłaty należy dokonać przelewem na rachunek bankowy 19114010100000355316001001 w tytule podając swoje imię i nazwisko oraz informację "przedpłata Aquarion 9P".

Jeśli masz pytania dotyczące sprzedaży ratalnej, prosimy o kontakt 22 6381805 w godz. 8:00 - 16:00 (pon.- pt.).


Komu szczególnie polecamy?

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodnoelektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy. W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz  lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowozasadową. W molekułach wody alkalicznej dominuje ujemny ładunek (jon OH- składający się z jednego atomu tlenu i jednego atomu wodoru), stąd świetnie wiąże w organizmie pozbawione elektronu wolne rodniki.
I właśnie z tego powodu woda alkaliczna wykazuje tak świetne właściwości antyoksydacyjne.

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna o poziomie 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, zaś z poziomów 3-4 do oczyszczania np. powierzchni blatów w kuchni, itd.

UWAGA!
Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważ podczas procesu jonizacji ujemnie naładowane substancje (chlor, azot, jony azotanowe, itp.) są osadzane na dodatniej elektrodzie (tj. po stronie kwaśnej). Te negatywne jony są szkodliwe dla organizmu.

Stopień wykorzystania wody jonizowanej w organizmie jest również unikalny. W wodzie tradycyjnej jeden klaster zbudowany jest z 12-18 molekuł wodnych, w przeciwieństwie do wody jonizowanej, w której jest tylko 6 cząsteczek. Mniejsza ilość molekuł sprawia, że woda znacznie łatwiej przedostaje się do komórek. Struktura klasterowa wody zmienia się podczas jonizacji, co może zwiększać jej zdolność nawodnienia nawet sześciokrotnie.  Podczas picia wody jonizowanej powstaje środowisko pełne ujemnych jonów (podobnie jak na wybrzeżu czy w wodospadzie), które jest znane ze swojego korzystnego wpływu na organizm. W takim przypadku nasz naturalny układ obronny zostaje pobudzony i wzmocniony – w efekcie rzadziej chorujemy i osiągamy maksymalny poziom zdrowia.

Słowa kluczowe: Aquarion, Calivita
AQUARION 9P WATER IONIZER AND FILTER
Producent: Calivita®, 83 White Oak Drive, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
Wróć do spisu treści