APTEKA
Przejdź do treści

Natural HGH Support - Kopia

O zdrowiu > Katalogi > Calivita > Produkty niedostępne

Dostępne opakowanie:
90 tabletek


Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Piroglutaminian L-argininy 133,3 mg
Chlorowodorek L-ornityny 66,7 mg
Chlorowodorek L-lizyny 100 mg
L-glutamina 100 mg
L-glicyna 16,7 mg
Kwas gamma-aminomasłowy 33,3 mg
Witamina B6 2 mg
Witamina C    40 mg
Lecytyna 61,7 mg
(std. 20% fosfatydylocholiny)
Chrom 4 µg
Ekstrakt z bobu 83,3 mg

Natural HGH Support
suplement diety
   
Opis:


Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na pewne procesy, zachodzące w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu. Z pomocą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.

Z wiekiem obserwuje się stopniowy spadek wydzielania hormonu wzrostu. Wiele osób, by pozbyć się związanych z tym nieprzyjemnych objawów, stara się uzupełniać jego niedobór syntetycznymi środkami. Jednak ma to wiele niepożądanych skutków, ludzie czują do niej awersję, co oczywiście jest zrozumiałe. Natural HGH Support NIE ZAWIERA (!) syntetycznego hormonu wzrostu
– to preparat zawierający wysokiej jakości aktywne składniki, pobudzające wydzielanie własnego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu. Pozytywny wpływ na uwalnianie tego hormonu mają takie substancje jak aminokwasy (zwłaszcza arginina, ornityna, lizyna) oraz kwas gamma-aminomasłowy (GABA), odpowiedzialny za przekazywanie impulsów nerwowych. Składniki te, na zasadzie synergii, współpracują również z witaminami B6 i C, chromem oraz lecytyną. Ten sam efekt wywoływany jest przez ekstrakt z bobu (Vicia faba major). Hormon wzrostu, naturalnie wytwarzany w naszym organizmie, ma na nas niezwykle korzystny wpływ, bez działań niepożądanych. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyspiesza syntezę białek, w efekcie wpływa na zwiększenie masy mięśniowej – z tego powodu często sięgają po niego sportowcy. Z podobnym wynikiem może być stosowany przez starszych ludzi, by powstrzymać spadek masy mięśniowej. Jest zalecany każdej osobie po 30 roku życia, zwłaszcza prowadzącej aktywny tryb życia, która nie cierpi na cukrzycę oraz zaburzenia hormonalne.

Wskazania:


Postać:

Tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:
1 tabletka na godzinę przed snem na pusty żołądek lub 1-2 tabletki dziennie po treningu.

UWAGA!

  • Natural HGH Support należy przyjmować zawsze na pusty żołądek!

  • Nie zaleca się przyjmowania produktu przed 25-tym rokiem życia, jak również w przypadku występowania cukrzycy lub zaburzeń hormonalnych!


Słowa kluczowe:
Natural HGH Support

Inne produkty firmy Calivita

Wróć do spisu treści