Tanie Leki - kwartalnik - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Tanie Leki - kwartalnik

Twoje Zdrowie > Artykuły
Tanie leki - okładka kwartalnika
Kwartalnik Tanie Leki

Tanie leki to nowy, bezpłatny magazyn w naszej aptece. Magazyn Tanie leki to magazyn o tematyce zdrowotnej, ale nie tylko. Magazyn Tanie leki przedstawia aktualne tendencje leczenia i informacje o najnowszych produktach, przekazuje informacje jak leczyć się skutecznie i tanio bez pomocy Państwowej Służby Zdrowia. Oprócz porad zdrowotnych kwartalnik Tanie Leki proponuje czytelnikom rubryki stałe dotyczące innych dziedzin życia. W czasopiśmie można znaleźć artykuły na tematy kulinarne, rubrykę rozrywkową dla dorosłych i dzieci, parę słów o sporcie dla każdego oraz porady finansowe i prawne.

Wszystkie artykuły publikowane w kwartalniku Tanie Leki można przeczytać tutaj
.

Tanie leki - Karta Czytelnika
Karta Czytelnika Kwartalnika Tanie Leki

Magazyn Tanie Leki proponuje swoim czytelnikom specjalną Kartę Czytelnika. Karta Czytelnika magazynu Tanie Leki upoważnia do udziału w konkursach i promocjach organizowanych przez magazyn Tanie Leki.

Wszystkie produkty przedstawiane w magazynie Tanie Leki można zakupić po specjalnych cenach promocyjnych. Aktualny wykaz produktów podaje magazyn Tanie Leki. Aktualny numer magazynu Tanie Leki można przeczytać tutaj
.

Wybrane produkty proponowanych przez magazyn Tanie Leki można znaleźć w dziale promocje
.

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego