APTEKA
Przejdź do treści

ARMED - katalog

O zdrowiu > Katalogi > ARMED
Jesteś w katalogu produktów firmy ARMED
Reklama
ARMED Kosmeceutyki na bazie solankowych wód leczniczych
ARMED - naturalne sole lecznicze

Armed Odchudzanie

Armed Odchudzanie

Balsam Odchudzanie

Balsam Odchudzanie

Armed Regeneracja

Armed Regeneracja

Armed Relaks

Armed Relaks

Armed Morska Kąpiel

Armed Morska Kąpiel

Solanka jodowo-bromowa do kąpieli ARMED BALANS

Solanka jodowo-bromowa do kąpieli ARMED BALANS

Skuteczne kuracje w domowym zaciszu - żródło naturalnego piękna i zdrowia.

W regionie Polski o szczególnych walorach przyrodniczych przed milionami lat natura uwięziła w warstwach skalnych morze wraz z cenną florą i fauną. Woda chroniona przed światem zewnętrznym z biegiem czasu nabierała leczniczych właściwości ,unikalnych na skalę światową. Tak właśnie na Śląsku Cieszyńskim powstała lecznicza solanka jodowo-bromowa. Stanowi onabazę dla linii ARMED - produktów, z których teraz można korzystać w domowym zaciszu oraz w intensywnych zabiegach pielęgnująco-leczniczych w ośrodkach odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych i SPA.

kąpiel w solance ARMEDMocz wnętrza ziemi
Naturalna polska solanka pochodzi ze złóż o niespotykanymna światowym rynku kosmetologicznym składzie. Złoża te, zalegające na głębokości ponad 500 metrów, naturaprodukowałai ubogacała 2 miliony lat bez żadnego kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Wydobywana z nich w sposób tradycyjny solanka pozbawiona jest więc całkowicie zanieczyszczeń cywilizacyjnych i dlatego zachowała wszystkie drogocenne minerały w stanie chemicznej równowagi.Otrzymywane z niej sole zawierają mnogość dobroczynnych składników mineralnych o wyjątkowo wysokich stężeniach. Marka ARMED oparta o wyjątkowe w swych właściwościach sole lub solankę, zawiera innowacyjne receptury niespotykane w innych tego typu produktach na rynku. To gama kompleksów mineralnych do stosowania zarówno przed kąpielą, w trakcie jak i po. Aktualnie dostępne na rynku są kompleksy na bazie terapeutyczne an bazie leczniczej soli termalnej  oraz solanka do kąpieli. W ofercie kosmeceutyki linii ARMED,  znajdują się również uzupełniające terapię mineralną w postacibalsamów, kremów orazinnych specjalistycznych preparatów.

Tradycyjne receptury na nowo
Innowacyjność soli ARMED bierze się zarówno z ich niespotykanejmineralizacji, jak i z tego, że końcowy produktzawierapołączenie soli pochodzących z różnychetapów naturalnego warzeniasolanki orazstarannie dobrane do poszczególnych dolegliwości komponenty roślinne. Dzięki temu produkty uzyskały szczególne właściwościdla konkretnych wskazań.


morskie głębinySól charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją, a na specjalną uwagę zasługuje wysoka zawartość jodu, wyższa niż w popularnych solach jodowych oraz morskich: w litrze wody morskiej znajduje się przeciętnie około 6 mg jodu, w litrze solanki którą wykorzystuje ARMED… aż 130 mg!

Zaś sól otrzymywana z takiej solanki posiada w każdym kilogramie ok. 900mg, co znacznie wyróżnia ją na tle innych dostępnych złóż. Zawiera ponadto duże stężenie innych jonów: wapnia, magnezu, krzemu, selenu oraz niemal wszystkie pierwiastki śladowe. Cały organizm korzysta z działania zabiegów z użyciem soli i solanki, które rozszerzają ujścia gruczołów łojowych i tym samym z łatwością pokonują barierę naskórkową, stymulując proces wymiany jodowej. Prowadzi to do odtoksycznienia całego organizmu i samoistnego przenoszeniado jego wnętrza cennych biopierwiastków. To sprawia, iż walory terapeutyczne są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Terapia mineralna
Sole i inne produkty ARMED na bazie leczniczych wód mogą stosować wszyscy: kobiety i mężczyźni, osoby w podeszłym wieku, a nawet
kobiety w ciąży i dzieci.
Dzięki intensywnemu działaniu doskonale sprawdzają się w zabiegach profesjonalnych, kąpielach częściowych (np. przy pedicure ) i całego ciała oraz w okładach i kompresach na wybrane partie ciała.
Przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa, stawów i mięśni oraz pomagają w niwelowaniu schorzeń skóry. Dzięki wysokiemu zmineralizowaniubazowych składników zwiększa sięprzepływ limfyw tkankach miękkich, co wpływa na likwidację obrzęków, cellulitu i tzw. zespołu ”ciężkich nóg. Stosowanie bogatych w cenne minerały kosmeceutykówsprzyjatakżezmniejszeniu ubocznych skutkówantykoncepcji, oraz łagodzi objawy związane z menopauzą.

Terapia z użyciem marki ARMED, wykorzystująca jej szczególnie jodowy „charakter”, polega na działaniuposzczególnych prodktów w określonych wskazaniach, wśród których warto wymienić:

Sól do kąpieli Armed Odchudzaniemodelowanie sylwetki: uwolniona w wodzie moc minerałów sprawia, iż skóra jest ujędrniona, oznaki cellulitu i rozstępów stopniowo stają się coraz mniej widoczne, a w wyniku działania enzymów niszczących komórki tłuszczowe kąpiel wspomaga odchudzanie orazpomaga zwalczyć skłonność do tycia podczas stosowania terapii hormonalnych;

                            Balsam Armed Odchudzanie     


Sól do kąpieli Armed Odchudzanie Relaksrelaks i ukojenie: składniki soli wpływają na rozluźnienie i regenerację mięśni i stawów, działają kojąco na układnerwowy, usuwając skutki stresu, bezsenność i rozdrażnienie. . Nie do przecenienia jest korzystnywpływ zabiegów na skutki menopauzy , min.: zmienne stany emocjonalneczy uderzenia gorąca;
Sól do kąpieli Armed Odchudzanie Regeneracjawzmocnienie i regeneracja: penetrując skórę do wnętrza organizmu kompleksy mineralne zawarte w preparatach serii AREMED działają immunostymulująco: chronią przedinfekcjami, szczególnie gardła, krtani i oskrzeli. Preparatydziałająwspierająco w leczeniu oraz w profilaktyce dolegliwości dróg oddechowych i chorób reumatycznych.ą wykorzystywane przez sportowców w regeneracji powysiłkowej. Ponadto kuracja mineralna jest szczególnie wskazana dla osób wybierających się w inne strefy klimatyczne, gdyż pomaga zaadoptować organizm do zmian pogodowych;Sól do kąpieli Armed Morska Kąpielwspomaganie terapii leczniczych: intensywne działanie kosmeceutyków ARMED gwarantuje powodzenie w kuracjach : dermatologicznych (łuszczyca, trądzik, AZS, zakażenia grzybiczei bakteryjne), ginekologicznych ( antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza) i przemiany materii;

Sól do kąpieli Armed Odchudzane - zestaw z solankąwszechstronna pielęgnacja: koncentracja minerałów pozwala opóźnić procesy starzenia, wspomaga odpowiednią regenerację, nawilżenie, a poprawiając ukrwienie pozostawia skórę aksamitnie gładką i delikatnie napiętą. Doceniane jest działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjnie, dlatego po serii zabiegów uzyskuje sięzmniejszenie nadmiernejpotliwości zarówno ciała oraz jego poszczególnych partii : dłoni i stóp. Marka ARMED jest sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem, nadmiernym przetłuszczaniem skóry, koi wypryski i alergie.
Solanka do kąpieli Armed
Dzięki takim własnościom produkty ARMED to skuteczny, a zarazem przyjemny sposób na zdrowie i urodę.


Armed - Kosmeceutyki na bazie solankowych wód leczniczych

Kosmeceutki na bazie solankowych wód leczniczych

Linia Armed Odchudzanie Linia Armed Odchudzanie

Balsam do ciała ARMED ODCHUDZANIE Balsam do ciała ARMED ODCHUDZANIE na bazie solanki
*REGENERACJA - UJĘDRNIANIE - NAWILŻANIE*

Linia Armed Sól Morska
Linia Armed Sól Morska

Linia Armed Regeneracja Linia Armed Relaks

Linia Armed Regeneracja  Linia Armed Relaks

kąpiel w solance

Odkryj tajemnice kąpieli terapeutycznych

Wróć do spisu treści