ARMED - katalog - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ARMED - katalog

Twoje Zdrowie > Katalogi > ARMED

Jesteś w katalogu produktów firmy ARMED

ARMED Kosmeceutyki na bazie solankowych wód leczniczych
ARMED - naturalne sole lecznicze

Armed Odchudzanie

Armed Odchudzanie

Balsam Odchudzanie

Balsam Odchudzanie

Armed Regeneracja

Armed Regeneracja

Armed Relaks

Armed Relaks

Armed Morska Kąpiel

Armed Morska Kąpiel

Solanka jodowo-bromowa do kąpieli ARMED BALANS

Solanka jodowo-bromowa do kąpieli ARMED BALANS

ARMED - zakupy on-line

Armed Odchudzanie 1 kg

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkiem aromaterapeutycznym.
Dzięki własnościom terapeutycznej soli termalnej wspomaga odchudzanie, zwalcza celluit i ujędrnia skórę.

Ten produkt jest niedostępny.
44.90 zl Dodaj

Armed Balsam Odchudzanie 300 ml

BALSAM przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie w miejscach narażonych na utratę jędrności i powstawanie cellulitu. Stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej i redukującej tkankę tłuszczową z zastosowaniem kompleksu mineralnego do kąpieli ARMED ODCHUDZANIE.

Ten produkt jest niedostępny.
32.90 zl Dodaj

Armed Regeneracja 0,75 kg

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami aromaterapeutycznymi mięty i eukaliptusa.
Kąpiel w ARMED REGENERACJA zalecana jest w stanach zmęczenia umysłowego lub fizycznego, osłabienia wiosennego, stanach apatii, przygnębienia, a także po aktywności sportowej.

Ten produkt jest niedostępny.
34.90 zl Dodaj

Armed Regeneracja Balsam 200 ml

Balsam Regeneracja to wszechstronny produkt do codziennej pielęgnacji stóp i łydek.
Lekka i odświeżająca formuła balsamu z naturalnymi olejkami ; mięty, cytryny i eukaliptusa dodaje energii zmęczonym nogom. Przynosi ulgę zmęczonym stopom i nogom, regeneruje i wygładza skórę, usuwa nadmierną potliwość.

Ten produkt jest niedostępny.
34.90 zl Dodaj

Armed Relaks 0,75 kg

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami aromaterapeutycznymi lawendy, geranium i pomarańczy.
Kąpiel w ARMED RELAKS zalecana dla osób potrzebujących chwili wyciszenia, relaksu z dawką pozytywnej energii dla skóry i umysłu w postaci dobroczynnych minerałów.

Ten produkt jest niedostępny.
34.90 zl Dodaj

Armed Morska Kąpiel 1 kg

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji. Swą skuteczność zarówno w uzupełnianiu niedoborów jodu jak i kuracjach odnowy biologicznej, zawdzięcza połączeniu składników: wysoko zmineralizowanej soli termalnej o wyjątkowo dużej zawartości jodu oraz całkowicie naturalnego błota termalnego z dna Morza Śródziemnego.

Ten produkt jest niedostępny.
44.90 zl Dodaj

Solanka jodowo-bromowa do kąpieli ARMED BALANS 1000ml

Naturalna solanka ARMED BALANS pochodzi ze złóż wód leczniczych o niespotykanym składzie, które powstały z wód oceanu zalegających przez miliony lat pod grubymi warstwami skał. Wydobywana z nich w sposób tradycyjny solanka, pozbawiona jest więc całkowicie zanieczyszczeń cywilizacyjnych i dlatego zachowała wszystkie drogocenne minerały w stanie chemicznej równowagi.

Ten produkt jest niedostępny.
24.90 zl Dodaj
Kup z rabatem w aptece internetowej iAPTEKA1

Skuteczne kuracje w domowym zaciszu - żródło naturalnego piękna i zdrowia.

W regionie Polski o szczególnych walorach przyrodniczych przed milionami lat natura uwięziła w warstwach skalnych morze wraz z cenną florą i fauną. Woda chroniona przed światem zewnętrznym z biegiem czasu nabierała leczniczych właściwości ,unikalnych na skalę światową. Tak właśnie na Śląsku Cieszyńskim powstała lecznicza solanka jodowo-bromowa. Stanowi onabazę dla linii ARMED - produktów, z których teraz można korzystać w domowym zaciszu oraz w intensywnych zabiegach pielęgnująco-leczniczych w ośrodkach odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych i SPA.

kąpiel w solance ARMEDMocz wnętrza ziemi
Naturalna polska solanka pochodzi ze złóż o niespotykanymna światowym rynku kosmetologicznym składzie. Złoża te, zalegające na głębokości ponad 500 metrów, naturaprodukowałai ubogacała 2 miliony lat bez żadnego kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Wydobywana z nich w sposób tradycyjny solanka pozbawiona jest więc całkowicie zanieczyszczeń cywilizacyjnych i dlatego zachowała wszystkie drogocenne minerały w stanie chemicznej równowagi.Otrzymywane z niej sole zawierają mnogość dobroczynnych składników mineralnych o wyjątkowo wysokich stężeniach. Marka ARMED oparta o wyjątkowe w swych właściwościach sole lub solankę, zawiera innowacyjne receptury niespotykane w innych tego typu produktach na rynku. To gama kompleksów mineralnych do stosowania zarówno przed kąpielą, w trakcie jak i po. Aktualnie dostępne na rynku są kompleksy na bazie terapeutyczne an bazie leczniczej soli termalnej  oraz solanka do kąpieli. W ofercie kosmeceutyki linii ARMED,  znajdują się również uzupełniające terapię mineralną w postacibalsamów, kremów orazinnych specjalistycznych preparatów.

Tradycyjne receptury na nowo
Innowacyjność soli ARMED bierze się zarówno z ich niespotykanejmineralizacji, jak i z tego, że końcowy produktzawierapołączenie soli pochodzących z różnychetapów naturalnego warzeniasolanki orazstarannie dobrane do poszczególnych dolegliwości komponenty roślinne. Dzięki temu produkty uzyskały szczególne właściwościdla konkretnych wskazań.


morskie głębinySól charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją, a na specjalną uwagę zasługuje wysoka zawartość jodu, wyższa niż w popularnych solach jodowych oraz morskich: w litrze wody morskiej znajduje się przeciętnie około 6 mg jodu, w litrze solanki którą wykorzystuje ARMED… aż 130 mg!

Zaś sól otrzymywana z takiej solanki posiada w każdym kilogramie ok. 900mg, co znacznie wyróżnia ją na tle innych dostępnych złóż. Zawiera ponadto duże stężenie innych jonów: wapnia, magnezu, krzemu, selenu oraz niemal wszystkie pierwiastki śladowe. Cały organizm korzysta z działania zabiegów z użyciem soli i solanki, które rozszerzają ujścia gruczołów łojowych i tym samym z łatwością pokonują barierę naskórkową, stymulując proces wymiany jodowej. Prowadzi to do odtoksycznienia całego organizmu i samoistnego przenoszeniado jego wnętrza cennych biopierwiastków. To sprawia, iż walory terapeutyczne są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Terapia mineralna
Sole i inne produkty ARMED na bazie leczniczych wód mogą stosować wszyscy: kobiety i mężczyźni, osoby w podeszłym wieku, a nawet
kobiety w ciąży i dzieci.
Dzięki intensywnemu działaniu doskonale sprawdzają się w zabiegach profesjonalnych, kąpielach częściowych (np. przy pedicure ) i całego ciała oraz w okładach i kompresach na wybrane partie ciała.
Przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa, stawów i mięśni oraz pomagają w niwelowaniu schorzeń skóry. Dzięki wysokiemu zmineralizowaniubazowych składników zwiększa sięprzepływ limfyw tkankach miękkich, co wpływa na likwidację obrzęków, cellulitu i tzw. zespołu ”ciężkich nóg. Stosowanie bogatych w cenne minerały kosmeceutykówsprzyjatakżezmniejszeniu ubocznych skutkówantykoncepcji, oraz łagodzi objawy związane z menopauzą.

Terapia z użyciem marki ARMED, wykorzystująca jej szczególnie jodowy „charakter”, polega na działaniuposzczególnych prodktów w określonych wskazaniach, wśród których warto wymienić:

Sól do kąpieli Armed Odchudzaniemodelowanie sylwetki: uwolniona w wodzie moc minerałów sprawia, iż skóra jest ujędrniona, oznaki cellulitu i rozstępów stopniowo stają się coraz mniej widoczne, a w wyniku działania enzymów niszczących komórki tłuszczowe kąpiel wspomaga odchudzanie orazpomaga zwalczyć skłonność do tycia podczas stosowania terapii hormonalnych;

                            Balsam Armed Odchudzanie     


Sól do kąpieli Armed Odchudzanie Relaksrelaks i ukojenie: składniki soli wpływają na rozluźnienie i regenerację mięśni i stawów, działają kojąco na układnerwowy, usuwając skutki stresu, bezsenność i rozdrażnienie. . Nie do przecenienia jest korzystnywpływ zabiegów na skutki menopauzy , min.: zmienne stany emocjonalneczy uderzenia gorąca;
Sól do kąpieli Armed Odchudzanie Regeneracjawzmocnienie i regeneracja: penetrując skórę do wnętrza organizmu kompleksy mineralne zawarte w preparatach serii AREMED działają immunostymulująco: chronią przedinfekcjami, szczególnie gardła, krtani i oskrzeli. Preparatydziałająwspierająco w leczeniu oraz w profilaktyce dolegliwości dróg oddechowych i chorób reumatycznych.ą wykorzystywane przez sportowców w regeneracji powysiłkowej. Ponadto kuracja mineralna jest szczególnie wskazana dla osób wybierających się w inne strefy klimatyczne, gdyż pomaga zaadoptować organizm do zmian pogodowych;Sól do kąpieli Armed Morska Kąpielwspomaganie terapii leczniczych: intensywne działanie kosmeceutyków ARMED gwarantuje powodzenie w kuracjach : dermatologicznych (łuszczyca, trądzik, AZS, zakażenia grzybiczei bakteryjne), ginekologicznych ( antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza) i przemiany materii;

Sól do kąpieli Armed Odchudzane - zestaw z solankąwszechstronna pielęgnacja: koncentracja minerałów pozwala opóźnić procesy starzenia, wspomaga odpowiednią regenerację, nawilżenie, a poprawiając ukrwienie pozostawia skórę aksamitnie gładką i delikatnie napiętą. Doceniane jest działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjnie, dlatego po serii zabiegów uzyskuje sięzmniejszenie nadmiernejpotliwości zarówno ciała oraz jego poszczególnych partii : dłoni i stóp. Marka ARMED jest sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem, nadmiernym przetłuszczaniem skóry, koi wypryski i alergie.
Solanka do kąpieli Armed
Dzięki takim własnościom produkty ARMED to skuteczny, a zarazem przyjemny sposób na zdrowie i urodę.


 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego