ARMED Balsam Odchudzanie - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ARMED Balsam Odchudzanie

Twoje Zdrowie > Katalogi > ARMED
Armed Balsam Odchudzanie

monitor

zamów Armed on-line w aptece internetowej APTEKA1

Dostępne opakowanie:
300 ml

Skład:

naturalna solanka jodowo-bromowa, roślinny kompleks antycellulitowy - siedem specjalnie dobranych  roślinnych ekstraktów zawartych w Complex- B Anti -Cellulite, witaminia E zamkniętej  w specjalnych mikrokapsułkach, olejek pomarańczowy.


Armed Balsam Odchudzanie 300 ml

BALSAM przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie w miejscach narażonych na utratę jędrności i powstawanie cellulitu. Stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej i redukującej tkankę tłuszczową z zastosowaniem kompleksu mineralnego do kąpieli ARMED ODCHUDZANIE.

Ten produkt jest niedostępny.
32.90 zl Dodaj

Armed Balsam Odchudzanie
BALSAM
do ciała na bazie solanki jodowo-bromowej ARMED ODCHUDZANIE 300 ml

Opis:
BALSAM
przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie w miejscach narażonych na utratę jędrności i powstawanie cellulitu. Stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej i redukującej tkankę tłuszczową z zastosowaniem kompleksu mineralnego do kąpieli ARMED ODCHUDZANIE.

Delikatna, lekka emulsja
o zapachu skórki pomarańczy, pochodzącym z naturalnego olejku pomarańczowego ułatwia aplikację balsamu. Jego działanie opiera się na właściwościach naturalnej solanki jodowo-bromowej, roślinnym kompleksie antycellulitowym oraz zamkniętej w specjalnych mikrokapsułkach Vitaminie E. Siedem specjalnie dobranych roślinnych ekstraktów zawartych w Complex - B Anti -Cellulite, aktywuje rozkład tłuszczu w komórkach, działa przeciwobrzękowo, udrażniająco, przeciwzapalnie wzmacniając przy tym elastyczność naczyń krwionośnych. Dodatkowym atutem jest zawieszenie witaminy E w postaci mikrokapsułek, co ułatwia jej uwalnianie bezpośrednio na skórze i zwiększa skuteczność właściwości antyrodnikowych.

Efekty/rezultaty stosowania
:

  • redukcja i stopniowa likwidacja cellulitu

  • ciało ujędrnione, bez obrzęków i zaczerwienień

  • intensywnie odżywiona, nawilżona i aksamitnie gładka skóra


Postać:

Balsam do ciała.

Dawkowanie i sposób użycia:


 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego