APTEKA
Przejdź do treści

ARMED Balsam Odchudzanie

O zdrowiu > Katalogi > ARMED

Armed Balsam Odchudzanie
BALSAM
do ciała na bazie solanki jodowo-bromowej ARMED ODCHUDZANIE 300 ml


Reklama

Opis:
BALSAM
przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie w miejscach narażonych na utratę jędrności i powstawanie cellulitu. Stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej i redukującej tkankę tłuszczową z zastosowaniem kompleksu mineralnego do kąpieli ARMED ODCHUDZANIE.

Delikatna, lekka emulsja
o zapachu skórki pomarańczy, pochodzącym z naturalnego olejku pomarańczowego ułatwia aplikację balsamu. Jego działanie opiera się na właściwościach naturalnej solanki jodowo-bromowej, roślinnym kompleksie antycellulitowym oraz zamkniętej w specjalnych mikrokapsułkach Vitaminie E. Siedem specjalnie dobranych roślinnych ekstraktów zawartych w Complex - B Anti -Cellulite, aktywuje rozkład tłuszczu w komórkach, działa przeciwobrzękowo, udrażniająco, przeciwzapalnie wzmacniając przy tym elastyczność naczyń krwionośnych. Dodatkowym atutem jest zawieszenie witaminy E w postaci mikrokapsułek, co ułatwia jej uwalnianie bezpośrednio na skórze i zwiększa skuteczność właściwości antyrodnikowych.

Efekty/rezultaty stosowania
:

  • redukcja i stopniowa likwidacja cellulitu

  • ciało ujędrnione, bez obrzęków i zaczerwienień

  • intensywnie odżywiona, nawilżona i aksamitnie gładka skóra


Postać:

Balsam do ciała.

Dawkowanie i sposób użycia:


Produkt niedostępny

Opakowanie:
300 ml

Skład:

naturalna solanka jodowo-bromowa, roślinny kompleks antycellulitowy - siedem specjalnie dobranych  roślinnych ekstraktów zawartych w Complex- B Anti -Cellulite, witaminia E zamkniętej  w specjalnych mikrokapsułkach, olejek pomarańczowy.


Wróć do spisu treści