APTEKA
Przejdź do treści

Color&Soin

O zdrowiu > Katalogi > 3CHENES
Color & Soin - Podaruj włosom piękno i zdrowie
COLOR&SOIN to najwyższej jakości francuska farba do włosów. Trwała, pokrywająca 100% siwych włosów, wyprodukowana na bazie ekstraktów roślinnych, które nie niszczą włosów, nie powodują podrażnień i odczynów alergicznych skóry. W składzie nie ma szkodliwego amoniaku, rezorcyny i parabenu - dlatego ta farba może być również stosowana przez osoby ze skłonnościami do alergii, kobiety ciężarne i karmiące oraz osoby po chemioterapii.

1 Opakowanie zawiera:

  1. butelkę farby do włosów z ekstraktami roślin o pojemności 60 ml
  2. butelkę utrwalacza o pojemności 60 ml
  3. saszetkę balsamu do włosów o pojemności 15 ml
  4. parę rękawiczek ochronnych
  5. ulotkę

Producentem farby Color&Soin jest francuska firma 3CHENES – firma farmaceutyczna, która od kilkunastu lat produkuje kosmetyki i suplementy diety w oparciu o naturalne składniki. Farby Color&Soin są sprzedawane w 45-ciu krajach świata tylko w aptekach. Wprowadzone 10 lat temu na rynek farmaceutyczny we Francji bardzo szybko stały się liderem rynku i tę pozycję utrzymują do dziś.

Color & Soin

TRWAŁA FARBA DO WŁOSÓW Z EKSTRAKTAMI ROŚLIN
Bez parabenu, amoniaku, ani rezorcyny

Opis:

Color & Soin® to trwała farba do włosów, która już od pierwszego użycia barwi 100% białych włosów, a także chroni je i pielęgnuje. Została przetestowana w ramach kontroli dermatologicznej. Produkt został opracowany z uwzględnieniem natury włosów, minimalizuje podrażnienia skóry i ryzyko wystąpienia alergii. Ponadto, dzięki białkom roślinnym i olejkom eterycznym, Color & Soin® powoduje, że włosy błyszczą, są puszyste i miękkie.

Charakterystyka:

  • Skuteczność - długotrwałe pokrycie 100% siwych włosów, odporność na działanie promieni UV i chloru

  • Bezpieczeństwo - nie niszczy włosów, bez amoniaku, rezorcyny, parabenu, nie powoduje odczynów alergicznych

  • Naturalna pielęgnacja - ekstrakty roślinne o wygładzającym działaniu, białka roślinne, olejki eteryczne, olej roślinny

  • Wygoda - łatwe w użyciu, 26 odcienii w przystępnej cenie


Wskazówki do stosowania:
Jeżeli chcesz przyciemnić kolor włosów to możesz zastosować bezpośrednio każdą, ciemniejszą od naturalnego koloru włosów farbę.

W przypadku rozjaśniania włosów należy stopniować kolor farby stosując farby co 2 numery np.: naturalny kolor włosów odpowiada kolorowi 3N; chcemy uzyskać kolor 9N; wówczas najpierw należy zastosować 5N, następnie 7N i dopiero na końcu 9N. Odstępy od kolejnych koloryzacji poszczególnymi kolorami powinny odbywać się min. co 3 tyg.

Nie stosować bezpośrednio na hennę.

Dobierz swój kolor:

Poniższa tabela Pozwoli Ci dobrać farbę Color&Soin w zależności od naturalnego koloru Twoich włosów. Pokazuje ona jaki odcień farby odpowiada najbliżej Twojemu naturalnemu kolorowi włosów.


Wróć do spisu treści