APTEKA
Przejdź do treści

Armed Relaks

O zdrowiu > Katalogi > ARMED

Armed Relaks
Naturalny kompleks do kąpieli na bazie leczniczych wód solankowych


Reklama

Opis:
Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi
oraz olejkami aromaterapeutycznymi lawendy, geranium i pomarańczy.

Kąpiel w ARMED RELAKS
zalecana dla osób potrzebujących chwili wyciszenia, relaksu z dawką pozytywnej energii dla skóry i umysłu w postaci dobroczynnych minerałów.

Wskazania:

  • stres

  • objawy  menopauzy

  • odnowa biologiczna

  • osteoporozaCiepła kąpiel z ARMED RELAKS
rozluźni nasze mięśnie, przyniesie chwilę relaksu, wyciszy emocje, złagodzi napięcie nerwowe, dbając o gładką odżywioną skórę. Zabieg ułatwi zaśnięcie, zapewniając spokojny sen.
Skład tego kompleksu pozwala na wielokierunkowe działanie zarówno na nasze organy wewnętrzne jak i na samą skórę. Do organizmu przez największy organ jakim jest skóra dostarczane są niezbędne pierwiastki
. Wśród nich ważny wpływ na funkcjonowanie naszego układu nerwowego mają : magnez, potas, brom i wapń. Wybitnie uspokajające działanie zapewniają idealne proporcje, w jakich występują wapń i magnez. Właściwości soli i tym samym walory kąpieli zostały wzmocnione dzięki dodaniu specjalnych olejków aromaterapeutycznych. Zawarte w soli olejki eteryczne (lawendy, geranium i pomarańczy) działają: odprężająco, antystresowo i relaksująco. Łagodzą depresje, lęki oraz napięcia nerwowe. Jednocześnie mają właściwości oczyszczające i antyseptyczne.


Postać:

Sól do kąpieli.

Dawkowanie i sposób użycia:

Kuracja obejmuje 1-2 kąpieli tygodniowo.

Produkt niedostępny

Dostępne opakowanie:
0,75 kg

Skład:

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami aromaterapeutycznymi lawendy, geranium i pomarańczy. Zawiera między innymi jod, wapń, magnez, krzem, brom, bor oraz selen.


Wróć do spisu treści