APTEKA
Przejdź do treści

Armed Regeneracja

O zdrowiu > Katalogi > ARMED

Armed Regeneracja
Naturalny kompleks do kąpieli na bazie leczniczych wód solankowych


Reklama

Opis:
Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami aromaterapeutycznymi  mięty  i eukaliptusa.

Kąpiel w ARMED REGENERACJA zalecana jest w stanach zmęczenia umysłowego lub fizycznego, osłabienia wiosennego, stanach apatii, przygnębienia, a także po aktywności sportowej.

Wskazania:    
                

  •  przemęczenie

  •  osłabienie wiosenne

  •  sport

  •  bóle mięśni, nóg, stawów

  •  skóra tłusta

  •  regeneracja skóry-odnowa biologiczna

  •  nadmierna potliwość

  •  poprawa krążenia  w  kuracji antykoncepcyjnej

  •  działanie antybakteryjne


Regularne kąpiele pomagają w odzyskaniu sprawności umysłowej i fizycznej, uzyskaniu trwałej poprawy wyglądu skóry. W rezultacie odczujemy regenerację sił, świeżość umysłu, pozostawiając skórę gładką i jędrną.
Skład kompleksu regenerującego pozwala na wielokierunkowe działanie zarówno na nasze organy wewnętrzne jak i na samą skórę. Do organizmu dostarczane są przez największy organ jakim jest skóra niezbędne pierwiastki: jod, wapń, magnez, brom, bor, krzem, selen i wiele innych. Podczas kąpieli zostaje pobudzony oraz wzmocniony układ odpornościowy i immunologiczny. Skóra zostaje dobrze nawilżona, poprawia się jej ukrwienie, napięcie i elastyczność. Zawarte w składzie olejki eteryczne mięty i eukaliptusa działają pobudzająco na układ krążenia , odświeżająco i wzmacniająco. Łagodzą nadciśnienie tętnicze oraz zmęczenie mięśni , ociężałość umysłową i stany depresyjne. Jednocześnie działają przeciwbólowo i chłodząco.

Postać:

Sól do kąpieli.

Dawkowanie i sposób użycia:

Kuracja obejmuje 1-2 kąpieli tygodniowo.

Doskonałe uzupełnienie terapii stanowi BALSAM REGENERACJA

Produkt niedostępny

Dostępne opakowanie:
0,75 kg


Skład:

Naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami eterycznymi mięty i eukaliptusa. Zawiera między innymi jod, wapń, magnez, krzem, brom, bor oraz selen.


Wróć do spisu treści