Nowe artykuły na wrzesień - Apteka Zdrowie - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Nowe artykuły na wrzesień

Opublikowany przez w Artykuły ·

W tym miesiący proponujemy nowe jesienne wydanie magazynu "Po Pierwsze Zdrowie"

wydanie dostępne tylko w aptece

Poza tym jak zwykle nowe artykuły:
w Modzie na Zdrowie przeczytasz artykuł: Mineralna zamiast kawy.

Woda nie tylko gasi pragnienie. Może nam pomóc w trudnych momentach. Na przykład podnieść ciśnienie. Wypita woda dostaje się do krwi i zwiększa jej bjętość, przez co wzrasta ciśnienie. Genialnie proste! Zadziała jeszcze kuteczniej, gdy sięgniemy po wodę o wyższej zawartości sodu, który ją zatrzymuje. Warto więc wiedzieć, co mogą dla nas zrobić minerały z wody, choć na co dzień powinniśmy pić tę nisko zmineralizowaną, by nie przesadzić z dostarczaniem sobie dobroczynnych pierwiastków. Zbyt dużo dobrego wcale nie przynosi nam bowiem korzyści. Są jednak chwile, kiedy warto rozejrzeć się za bogatszą mineralną: kiedy jesteśmy zmęczeni, zdenerwowani lub przepracowani.

Abc apteki: Pozbądź się blizny!

BLIZNY POJAWIAJĄ SIĘ W RÓŻNY SPOSÓB: PO DOZNANIU ZRANIENIA, PO CIĘCIU CHIRURGICZNYM, PO TRĄDZIKU CZY OPARZENIU. KAŻDE USZKODZENIE SKÓRY SKUTKUJE BLIZNĄ, ALE NIE KAŻDEJ BLIZNY BĘDZIE MOŻNA SIĘ POZBYĆ...

Aptetyt na Zdrowie

Temat numeru: ZDROWIE KARDIOLOGICZNE POLAKÓW NA L4


Pan na NIEPOGODĘ.

Specjalnie dla naszych Czytelników wywiad z Tomaszem Zubilewiczem - najpopularniejszym prezenterem pogody w Polsce, który jak nikt inny potrafi rozbawic i zaskoczyc widza podczas ogladania prognozy. Zawsze pogodny i usmiechniety, nawet gorsze wiadomosci potrafi przekazac tak, ze wszystkich pocieszy. Od lat uznawany przez widzów za najsympatyczniejsza osobowosc telewizyjna. Na co dzien pracuje w TVN, TVN24 i TVN Meteo.

OKIEM FIZJOTERAPEUTY: JESIENNY RAJD PO ZDROWIE.
Minął już okres letniego wypoczynku i wakacyjnych wojaży, dlatego w bieżącym wydaniu przedstawiam kilka wybranych propozycji i możliwości aktywnego zagospodarowania wolnego, jesiennego popołudnia. Jesień jest doskonałą porą roku do tego, by zmotywować się do rozpoczęcia systematycznej dbałości o własne ciało. Z pewnością sprzyja temu aura – wciąż jeszcze ciepłe i słoneczne dni zachęcają do aktywności ruchowej, będącej zarazem doskonałym treningiem, narzędziem kontroli masy ciała oraz profilaktyką wielu schorzeń narządu ruchu.

POKONAJ SAMOTNOŚĆ. Szczęśliwe dzieciństwo? Wywiad z psychoterapeutą Zuzanną Celmer. Przywykło się sądzić, że dzieciństwo jest stanem absolutnej szczęśliwości, a przynajmniej radosnym czasem pozbawionym trosk i niepokojów, w jakie obfitują późniejsze lata życia. I w większości przypadków tak właśnie bywa.Brak komentarzy


Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego