APTEKA
Przejdź do treści

ARMED Balsam Regeneracja

O zdrowiu > Katalogi > ARMED
Produkt niedostępny

Opakowanie:
200 ml

Skład:

W formule balsamu działanie solanki zostało dodatkowo wzmocnione przez specjalnie dobrane aktywne składniki:

Ekstrakt z kasztanowca
Alantoina i d-Panthenol
Naturalne olejki
mentol
mocznik

Armed Balsam Regeneracja

BALSAM do ciała na bazie solanki jodowo-bromowej ARMED REGENERACJA

Opis:
Balsam REGENERACJA pomaga w usuwaniu objawów tzw. "zespołu ciężkich nóg", przywraca równowagę bakteryjną i usuwa skłonność do nadmiernej potliwości, zapobiegając grzybicy stóp i jej objawom. Wygladza i zmiękcza przesuszoną skórę, pomaga w usuwaniu zrogowaciałego naskórka, zapobiegając i likwidując spękania. Stanowi także doskonałe uzupełnienie domowych zabiegów Spa pedicure z zastosowaniem kąpieli oraz peelingu z użyciem soli ARMED REGENERACJA.

DWIE PŁASZCZYZNY działania :
działanie  bodźcowe na organizm
działanie kosmetyczne

Balsam Regeneracja to wszechstronny produkt do codziennej pielęgnacji stóp i łydek.
Lekka i odświeżająca formuła balsamu z naturalnymi olejkami ; mięty, cytryny i eukaliptusa dodaje energii zmęczonym nogom.  

Rezultaty:
Połączenie  właściwości  unikalnej naturalnej solanki  o niespotykanych stężeniach biopierwiastków  w tym jodu i innych   istotnych dla skóry minerałów, jak magnez, wapń,  bor, krzem, selen oraz kompleksu składników aktywnych, w krótkim czasie dodaje witalności  i poprawia wygląd nóg.
Preparat pomaga  w usuwaniu objawów  tzw. „zespołu ciężkich nóg” i wzmacnia naczynia  włosowate, przywraca równowagę bakteryjną i usuwa skłonność do  nadmiernej potliwości, zapobiegając grzybicy stóp i jej objawom. natychmiastowo wygładza i zmiękcza przesuszoną skórę oraz pomaga w usuwaniu zrogowaciałego naskórka, zapobiegając i likwidując spękania.

Postać:
Balsam do ciała.

Dawkowanie i sposób użycia:
Balsam rozprowadzić na stopy i łydki i wykonać lekki masaż skóry w kierunku od stóp do łydek.
Wróć do spisu treści