APTEKA
Przejdź do treści

Anurex

O zdrowiu > Katalogi > Anurex

Anurex

- domowa krioterapia - bez maści i leków
- metoda w 100% naturalna i skuteczna

Reklama
Opis:
Anurex to anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów. Podobnie jak przy stłuczeniach, miejscowo przyłożone zimno jest skuteczną terapią także w wypadku hemoroidów (żylaków odbytu). Anurex oziębiając hemoroidy przynosi natychmiastową ulgę. Stosowana regularnie daje długotrwały efekt leczniczy. Wielu pacjentów stosujących Anurex uchroniło się przed koniecznością operacji chirurgicznej.


WŁAŚCIWOŚCI - jak działa ta wkładka?
Anurex
oziębiając hemoroidy przynosi natychmiastową ulgę. Stosowana regularnie daje długotrwały efekt leczniczy. Wielu pacjentów stosujących Anurex uchroniło się przed koniecznością operacji chirurgicznej.

Wskazania:

hemoroidy (żylaki odbytu), przynosi ulgę w dolegliwościach hemoroidalnych takich jak: bóle, pieczenie, krwawienia, obrzęk i świąd.

Postać:

Anurex to anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów. Wkładka Anurex jest wykonana z plastiku dopuszczonego do zastosowań medycznych i wypełniona substancją o właściwościach magazynowania zimna. Ma kilka cm wysokości, anatomiczny, cylindryczny kształt i jest zakończona szerszą podstawą.

Dawkowanie i sposób użycia:

Anurex w opakowaniu ochronnym należy przechowywać w zamrażalniku lodówki. Po 2 godzinach mrożenia wkładka jest gotowa do użycia. Jej wąską końcówkę należy posmarować wazeliną, a następnie założyć wkładkę postępując zgodnie z instrukcją stosowania (na opakowaniu oraz na ulotce dołączonej do wkładki). Jedna sesja krioterapii trwa 6-8 minut. Gdy wkładka uzyska temperaturę ciała, należy ją wyjąć i umyć mydłem pod ciepłą bieżącą wodą. Uwaga: nie wolno polewać wrzątkiem ani gotować! Sterylizować i dezynfekować można przy użyciu specjalistycznych płynów. Przechowywać w zamrażalniku, zawsze w dołączonym opakowaniu ochronnym.

WAŻNE - o czym musi wiedzieć Pacjent?

Wkładka Anurex jest przedmiotem użytku osobistego - może być używana tylko przez jednego Pacjenta. Od pierwszego zamrożenia Anurex zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy.

Słowa kluczowe:
anurex, hemoroidy, żylaki odbytu, krioterapia, pieczenie, krwawienia, obrzęk, świąd.

Opakowanie:
1 aplikator

Wróć do spisu treści