Anurex - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Anurex

Twoje Zdrowie > Katalogi > Anurex
Flaga angielska
Anurex - anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów

Dostępne opakowanie:
1 aplikator

Anurex

Anurex - anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów.

Ten produkt jest niedostępny.
89.00 zl Dodaj

Anurex

Opis:
Anurex
to anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów. Podobnie jak przy stłuczeniach, miejscowo przyłożone zimno jest skuteczną terapią także w wypadku hemoroidów (żylaków odbytu).

WŁAŚCIWOŚCI - jak działa ta wkładka?
Anurex
oziębiając hemoroidy przynosi natychmiastową ulgę. Stosowana regularnie daje długotrwały efekt leczniczy. Wielu pacjentów stosujących Anurex uchroniło się przed koniecznością operacji chirurgicznej.


Wskazania:

hemoroidy (żylaki odbytu), przynosi ulgę w dolegliwościach hemoroidalnych takich jak: bóle, pieczenie, krwawienia, obrzęk i świąd.

Postać:

Anurex to anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów. Wkładka Anurex jest wykonana z plastiku dopuszczonego do zastosowań medycznych i wypełniona substancją o właściwościach magazynowania zimna. Ma kilka cm wysokości, anatomiczny, cylindryczny kształt i jest zakończona szerszą podstawą.

Dawkowanie i sposób użycia:

Anurex w opakowaniu ochronnym należy przechowywać w zamrażalniku lodówki. Po 2 godzinach mrożenia wkładka jest gotowa do użycia. Jej wąską końcówkę należy posmarować wazeliną, a następnie założyć wkładkę postępując zgodnie z instrukcją stosowania (na opakowaniu oraz na ulotce dołączonej do wkładki). Jedna sesja krioterapii trwa 6-8 minut. Gdy wkładka uzyska temperaturę ciała, należy ją wyjąć i umyć mydłem pod ciepłą bieżącą wodą. Uwaga: nie wolno polewać wrzątkiem ani gotować! Sterylizować i dezynfekować można przy użyciu specjalistycznych płynów. Przechowywać w zamrażalniku, zawsze w dołączonym opakowaniu ochronnym.

WAŻNE - o czym musi wiedzieć Pacjent?

Wkładka Anurex jest przedmiotem użytku osobistego - może być używana tylko przez jednego Pacjenta. Od pierwszego zamrożenia Anurex zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy.


Słowa kluczowe:
anurex, hemoroidy, żylaki odbytu, krioterapia, pieczenie, krwawienia, obrzęk, świąd.

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego