APTEKA
Przejdź do treści

Żeń Szeń

O zdrowiu > Katalogi > MajPharm - Plameca
Produkt niedostępny
Zobacz podobne produkty z dużą dawką żeń-szenia w aptece internetowej

Dostępne opakowanie:
30 tabletek

100mg standaryzowanego ekstraktu z żeń – szenia.

ŻEŃ – SZEŃ
suplement diety

Opis:

Wzmaga naturalne mechanizmy obronne organizmu i  w ten sposób zmniejsza ryzyko częstych zakażeń. Ponadto wpływa na ośrodkowy układ nerwowy pobudzająco, poprawiając zdolności intelektualne i redukuje objawy zmęczenia psychicznego. Żeń – szeń ma pozytywny wpływ na przemianę lipidów i cholesterolu. Korzystny wpływ  żeń – szenia na przemianę materii znajduje wyraz w poprawie kondycji psychicznej i fizycznej.

Wskazania:
Żeń – szeń poprawia sprawność fizyczną i umysłową, co zostało udokumentowane w badaniach klinicznych. Zwiększa także odporność na zachorowania. Zaleca się przyjmowanie wyciągu z żeń – szenia przy nadmiernym wyczerpaniu fizycznym i psychicznym, zmniejszonej zdolności koncentracji i witalności, w rekonwalescencji i ogólnym wyczerpaniu. Regularne stosowanie preparatu wpływa na zachowanie sprawności umysłowej i fizycznej oraz przyspiesza regenerację organizmu po nadmiernym wysiłku.

Postać:

Tabletka

Dawkowanie i sposób użycia:

1-2 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Słowa kluczowe:
żeń-szeń, sprawność fizyczna, wyczerpanie, koncentracja, witalość, rekonwalescencja, wyczerpanie, regeneracja

Wróć do spisu treści