PALMERS Terapeutyczna oliwka do ciała - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

PALMERS Terapeutyczna oliwka do ciała

Twoje Zdrowie > Katalogi > PALMERS
Palmers Terapeutyczna oliwka do ciała

monitor

zamów Palmers oliwka on-line w aptece internetowej APTEKA1

Dostępne opakowanie:
150 ml

PALMERS Terapeutyczna oliwka do ciała 150 ml

Terapeutyczna oliwka do ciała - to specjalistyczny, uniwersalny produkt stosowany do skóry całego ciała łącznie ze skórą twarzy. Zawiera opatentowana formułę Cetesomate-E complex, która zapewnia wyjątkowo głęboką penetrację i wchłanianie aktywnych składników produktu.

Ten produkt jest niedostępny.
55.90 zl Dodaj

SKŁAD:
kombinacja czystego masła kakaowego, oleju sezamowego, oleju rzepakowego i oleju z dzikiej róży. Zawiera opatentowaną formułę Cetesomate-E complex oraz formułę Rapidermal Absorption Systeme

Produkt przebadany dermatologicznie i klinicznie.


Palmer’s

Palmers Cocoa Butter Formula with Vitamin E

Terapeutyczna oliwka do ciała

OPIS PRODUKTU
Terapeutyczna oliwka do ciała - to specjalistyczny, uniwersalny produkt stosowany do skóry całego ciała łącznie ze skórą twarzy. Zawiera opatentowana formułę Cetesomate-E complex, która zapewnia wyjątkowo głęboką penetrację i wchłanianie aktywnych składników produktu. Oliwka terapeutyczna nie zawiera konserwantów, posiada lekką konsystencję o przyjemnym zapachu. Jest produktem wielozadaniowym i skutecznym w walce z bliznami, rozstępami, suchą i zniszczoną skórą oraz z objawami starzenia się skóry. Terapeutyczna oliwka do ciała to kombinacja czystego masła kakaowego, oleju sezamowego, oleju rzepakowego i oleju z dzikiej róży. Zawarta w niej unikalna formuła Rapidermal Absorption Systeme pomaga przeniknąć przez warstwę naskórka i dostarczyć skórze niezbędne składniki. Oliwka łatwo się wchłania, nie brudzi ubrań. Pomaga nawet w najbardziej ekstremalnych problemach skórnych.


SPOSÓB UŻYCIA
Delikatnie wmasować oliwkę 3 razy dziennie w skórę lub częściej w razie konieczności.

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego