APTEKA
Przejdź do treści

Pr.Prom.Zdrowia

Programy Promocji Zdrowia
W tym dziale prezentujemy Programy Promocji Zdrowia

strona archiwalna
informacje podane na tej stronie mogą być nieaktualne


Każdy pacjent posiadający Indywidualne Konto Zdrowotne w systemie OSOZ może uczestniczyć w wielu ciekawych Programach Promocji Zdrowia realizowanych przez aptekę oraz przychodnie współpracujące z OSOZ.
Dostęp do Programów Promocji Zdrowia umożliwia Karta Zdrowia Pacjenta. Okazując ją w aptece pacjent gromadzi informacje o zakupionych lekach oraz zbiera punkty w ramach Programów Promocji Zdrowia prowadzonych przez aptekę. Zgromadzone punkty może następnie wymienić na nagrody korzystając z elektronicznego katalogu nagród znajdującego się na Indywidualnym Koncie Zdrowotnym. Z poziomu konta zdrowotnego pacjent zamawia nagrodę i wybiera miejsce jej dostarczenia spośród aptek i przychodni prowadzących Program Promocji Zdrowia. Pacjent przystępuje do programu automatycznie, kupując produkty lecznicze objęte programem. Na swoim koncie ma dostęp do szczegółowych informacji dotyczących programu.

Najbardziej aktualne informacje o dostępnych Programach Promocji Zdrowia znajdziesz odwiedzając naszą stronę internetową na platformie OSOZ. Nowe Programy Promocji Zdrowia ukazują się tam bezpośrednio po naszej akceptacji regulaminu programu.
DOBRA RODZINA - program zakończony

logo programu promocji zdrowia DOBRA RODZINA

Program promocji zdrowia DOBRA RODZINA został zakończony

Wróć do spisu treści