APTEKA
Przejdź do treści

Dobra rodzina

Strona archiwalna programu promocji zdrowia
DOBRA RODZINA - program zakończony

logo programu promocji zdrowia DOBRA RODZINADołącz do programu promocji zdrowia DOBRA RODZINA. Do zdobycia niezwykle cenne NAGRODY i możliwość uzyskania znakomitych RABATÓW. Program obejmuje innowacyjne produkty naturalne: LYPRINOL, ASTAXIN i ASTAXIN VISION.

Serdecznie zapraszamy!

Lyprinol i AstaxinProdukty objęte promocję to kompletna innowacja, prawdziwy przełom w medycynie naturalnej. Ich skuteczność i siła działania zostały potwierdzone zarówno w laboratorium, jak i w klinikach na drodze randomizowanych badań z grupą kontrolną. Skierowane są do poważnych grup docelowych, które obejmują choroby układu krwionośnego, w tym miażdżycę, choroby zapalne stawów oraz zaćmę i problemy akomodacyjne. Odpowiedzią na ich pojawienie się na rynku EU jest stale rosnąca sprzedaż i spory szum medialny. Produkty doczekały się wzmianek w takich stacjach jak BBC i Channel 9. Polskie stacje telewizyjne wykazały już zainteresowanie wynikami najnowszych badań, które spodziewane są wkrótce.

Jak zdobyć nagrody:
Wystarczy dokonać zakupu produktów objętych programem z wykorzystaniem Karty Zdrowia, o którą można poprosić bezpośrednio przed zakupem.

Produkty objęte obecnie programem:

· Lyprinol
· Astaxin
· Astaxin vision

Punkty w Programie będą przyznawane wg schematu:

1 LYPRINOL 60 KAPS
9 pkt.
2 ASTAXIN VISION 60 KAPS – 8 pkt.

3 ASTAXIN VISION 20 KAPS – 3 pkt.
4 ASTAXIN 60 KAPS – 7 pkt.

5 ASTAXIN 20 KAPS – 2 pkt.

Nagrody już od 100 punktów:

Uczestnik programu jest uprawniony do odbioru nagród wysyłkowo, a koszt wysyłki pokrywa firma Biovico. Zgłoszenia można dokonać listownie, telefonicznie lub za pomocą Internetu. Rejestracja użytkownika na portalu www.dobrarodzina.pl jest wymagana dopiero przy odbiorze nagrody (niezbędny jest adres do wysyłki). Do tego czasu punkty naliczane są wirtualnie w systemie operatora programu. Wgląd do obecnej punktacji użytkownika dostępny jest na stronie www.osoz.pl.

Szczegóły
Katalog Nagród Dobra Rodzina
Zobacz cały katalog nagród
Wróć do spisu treści