APTEKA
Przejdź do treści

Orton

O zdrowiu > Katalogi > Lekam

Orton
suplement diety WSPOMAGA PRACĘ STAWÓW


Reklama

Opis:
Zawiera kwas hialuronowy ważny dla prawidłowego funkcjonowania stawów: odżywia i nawilża chrząstkę stawową, utrzymuje odpowiednią konsystencję płynu maziowego w stawach i wpływa korzystnie na sprawność aparatu ruchu.

ORTON jest preparatem przeznaczonym do utrzymania właściwej sprawności i wytrzymałości stawów. Zawiera kwas hialuronowy (HA) - mukopolisacharyd, naturalnie występujący w organizmie człowieka. Odpowiednia ilość HA potrzebna jest do wytwarzania i utrzymania prawidłowej konsystencji mazi stawowej, co z kolei wpływa na zachowanie w dobrej kondycji chrząstek stawowych, odpowiedzialnych za sprawność stawów. Ilość naturalnego kwasu hialuronowego zmniejsza się z biegiem czasu, dlatego wskazane jest jego uzupełnianie.

Wskazania:
Kwas hialuronowy (HA):

  • nawilża i odżywia chrząstkę stawową

  • jest składnikiem płynu maziowego i wpływa na utrzymanie  

  • prawidłowej mechaniki stawów

  • wiąże wodę i ma silne właściwości żelujące, przez co wpływa na  

  • zachowanie prawidłowej konsystencji mazi stawowej


ORTON znajduje zastosowanie:

  • umożliwiając chrząstce stawowej uzyskanie odpowiedniego poziomu nawilżenia - tym samym utrzymując sprawność ruchową stawów

  • u osób starszych, utrzymując właściwe nawilżenie chrząstki stawowej, które zmniejsza się z wiekiem

  • wspomagając dobrą kondycję stawów u osób z nadwagą, u których są one narażone na zwiększone obciążenie  

  • u osób aktywnych fizycznie, lubiących ruch i uprawiających sport


Postać:

tabletki powlekane

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka powlekana dziennie podczas posiłku, najlepiej rano.

Przechowywanie:

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Słowa kluczowe:
orton, kwas hialuronowy, stawy, chrząstka stawowa, maź stawowa, sport.

Zamów Orton w aptece internetowej

Dostępne opakowania:


30 tabletek powlekanych. Tabletki powlekane 670 mg
60 tabletek powlekanych. Tabletki powlekane 670 mg

Skład:
Kwas hialuronowy
, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sorbitol (substancja wypełniająca), wodorowęglan sodu (substancja wypełniająca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja spulchniająca), hydroksypropylometyloceluloza (substancja stosowana na powierzchnię), polidekstroza (substancja wypełniająca), dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), palminitynian askorbylu (przeciwutleniacz), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), talk (substancja przeciwzbrylająca), maltodekstryna, trójglicerydy średniołańcuchowe, ryboflawina (barwnik), karminy (barwnik).

Wyprodukowane w UE przez:

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
ul. Ostrzykowizna 14A, 05-170 Zakroczym

Wróć do spisu treści