APTEKA
Przejdź do treści

N-Joy

O zdrowiu > Katalogi > Lekam

N-Joy
suplement diety
Dodaj sobie energii – pokonaj zmęczenie


Reklama

Opis:
N-JOY jest szczególnie wskazany w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. N-JOY polecany jest przede wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia, czynnym zawodowo. N-JOY jest nowoczesnym preparatem silnie energetyzującym, aktywizującym i wspomagającym w znaczący sposób wydajność organizmu. Korzystnie wpływa na poprawę zdolności koncentracji uwagi i szybkości reakcji.

Opis działania produktu:

N-JOY dzięki naturalnym składnikom odpowiedzialnym za pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, zwłaszcza kory i obszarów podkorowych w mózgu, wpływa na ośrodki odpowiedzialne za stymulację fizyczną i intelektualną organizmu. Substancje wykazujące działanie pobudzające – jak kofeina, tauryna, a także ekstrakt z owoców pieprzu cayenne, wspomagają koncentrację, procesy uwagi. Dodatkowo chronią przed nadmiernym zmęczeniem, przyczyniają się do poprawy ogólnej kondycji organizmu – również tej fizycznej. Ponadto ekstrakt z korzenia imbiru wspomaga krążenie krwi, co przyczynia się do lepszego ukrwienia i tym samym zaopatrzenia w tlen wszystkich komórek organizmu, w tym również mózgu. Właściwości antyoksydacyjne imbiru i pieprzu cayenne sprawiają, że preparat N-JOY wspomaga również naturalne siły obronne organizmu przed wolnymi rodnikami i w ten sposób przyczynia się do jego optymalnego funkcjonowania.

Wskazania:
N-JOY znajduje zastosowanie:

  • korzystnie wpływając na poprawę zdolności koncentracji uwagi i szybkości reakcji

  • aktywizując ogólną wydajność organizmu

  • wspomagając wydajne funkcjonowanie organizmu w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i intelektualnego

  • wspomagając przezwyciężenie nadmiernego zmęczenia i stresu

  • wspierając procesy metaboliczne organizmu

  • korzystnie wpływając na odpowiednie ukrwienie tkanek i narządów, w tym również mózgu


Postać:
kapsułki

Dawkowanie i sposób użycia:

1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie w stanach zmęczenia oraz w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i intelektualnego.

Przechowywanie:

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Preparat niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży, matek karmiących i osób wrażliwych na kofeinę. Nie jest wskazane przyjmowanie preparatu w przypadku uczulenia na któryś z jego składników. Z uwagi na wysoką zawartość kofeiny, nie zaleca się stosowania preparatu osobom z: nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca, jaskrą, cukrzycą, nadczynnością tarczycy, marskością wątroby, dusznicą bolesną, epilepsją, zespołem lękowym. Nie łączyć preparatu z alkoholem, środkami uspokajającymi lub nasennymi. Preparat działa najsilniej, kiedy jest przyjmowany z przerwami. Przyjmowanie preparatu wieczorem może utrudniać zaśnięcie. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Wysoka zawartość kofeiny

Słowa kluczowe: N-joy, kofeina, tauryna, cayenne, imbir, koncentracja, energia, zmęczenie.


Produkt niedostępny
Zobacz podobne produkty dodające energii w aptece internetowej

Opakowania:


kartonik zawierający 4 kapsułki
kartonik zawierający 10 kapsułek

Skład:
tauryna, kofeina, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z owoców pieprzu cayenne, żelatyna wołowa – składnik kapsułki, celuloza i guma arabska – nośniki, dwutlenek krzemu i stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, błękit brylantowy FCF i azorubina – barwniki.

Wyprodukowane w UE przez:

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
Ul. Ostrzykowizna 14A, 05-170 Zakroczym

Wróć do spisu treści