APTEKA
Przejdź do treści

PALMERS Maść przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry

O zdrowiu > Katalogi > PALMERS
Produkt niedostępny

Opakowanie:
125 g

SKŁAD:
Formuła czystego masła kakaowego
Witamina A
Pantenol

Produkt przebadany dermatologicznie i klinicznie.


Palmer’s

Maść przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry

OPIS PRODUKTU
Maść przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry - unikalna formuła na bazie czystego masła kakaowego wzbogacona witaminą A i pantenolem przeznaczona do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry pośladków niemowląt. Doskonale natłuszcza i nawilża podrażnioną skórę tworząc skuteczną barierę utrzymując wilgoć z dala od wrażliwej skóry niemowlęcia.
Formuła czystego masła kakaowegoj ako bogaty emolient powoduje natłuszczenie, nawilżenie i wygładzenie podrażnionej skóry pośladków.
Witamina A - poprawia elastyczność skóry.
Pantenol - eliminuje efekt podrażnienia i uszkodzenia skóry pośladków. Poprawia barierę lipidową naskórka. Wykazuje działanie gojące, łagodzące podrażnienia i nawilżające. Pantenol stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa regenerująco.


SPOSÓB UŻYCIA
Stosować maść codziennie po każdorazowej zmianie pieluszki tak często jak jest to konieczne zwłaszcza przed spaniem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku braku ustąpienia objawów wielokrotnej kuracji przez okres dłuższy 7 dni skontaktować się z lekarzem. Przechowywać z dala od dzieci . Przed zastosowaniem usunąć zabezpieczenie z tuby pod korkiem.

Wróć do spisu treści