APTEKA
Przejdź do treści

MacaVita

O zdrowiu > Katalogi > A-Z Medica

MacaVita
suplement diety

Reklama
Opis:
Suplement diety MacaVita stanowi oryginalną kompozycję przetworów trzech roślin (maca, quinoa, soja), charakteryzujących się wysoką ponad 60% zawartością białek oraz premiksu witaminowego i składników fizjologicznie wspomagających (kreatyna i L-karnityna).

Składniki pochodzące z andyjskich roślin maca i quinoa zawierają nie tylko niezbędne aminokwasy, ale także NNKT czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (w tym kwas linolowy, używany przez organizm do biosyntezy i korzystnie regulujący profil cholesterolowy) oraz liczne makro- i mikroelementy. Rośliny te wykazują cechy adaptogenne, tzn. dostosowują swoje działanie na organizm ludzki do indywidualnych potrzeb tego organizmu oraz pomagają w przywróceniu jego równowagi (homeostazy).
Izolat białka sojowego uznawany jest za jedno z najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki białek w przyrodzie. Dodatkowo zwiększa on (dzięki flawonoidom) obronę antyoksydacyjną organizmu.

Składniki fizjologicznie wspomagające to kreatyna i L-karnityna. Kreatyna służy do magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do zachodzących w komórkach procesów chemicznych, zaś karnityna zwiększa odporność na zmęczenie i stres, a także przyspiesza procesy odnowy. Cenne uzupełnienie stanowi kompleks witaminowy, zawierający odpowiedzialny za prawidłowość procesów metabolicznych zestaw "B complex", a także zapobiegające procesom starzenia witaminy C i E.
Tak dobrany skład preparatu sprawia, iż posiada on wysokie właściwości energetyzujące i witalizujące organizm ludzki. Preparat przeznaczony jest dla osób w stanach osłabienia i rekonwalescencji, u których występuje konieczność stopniowego odbudowania masy mięśniowej w sposób kontrolowany, a także dla osób prowadzących aktywny ruchowo tryb życia i wegetarian.

Wskazania:

  • naturalne źródło białka

  • zalecana w stanach osłabienia i rekonwalescencji

  • wskazana dla osób prowadzących aktywny tryb życia

  • doskonałe uzupełnienie diety wegetariańskiej


Postać:
proszek

Dawkowanie i sposób użycia:
1-2 czubate łyżki stołowe (około 10-20 g) zmieszać z produktem mlecznym i wypić po głównym posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji.

Przechowywanie:
Chronić przed dziećmi.

Słowa kluczowe:
macavita, maca, quinoa, soja, białko, witaminy, kreatyna i L-karnityna, osłabienie, rekonwalescencja, sport, wegetarianizm.

Zobacz produkty z maca w aptece internetowej

Dostępne opakowanie:
250 g + 30 g gratis!

Skład:
maca, quinoa, soja, premiks witaminowy,kreatyna, L-karnityna.

Wróć do spisu treści