APTEKA
Przejdź do treści

Lacibios Femina

O zdrowiu > Katalogi > ASA

LaciBios femina
suplement diety
       Przełom w ochronie zdrowia intymnego kobiety


Reklama

Opis:
LaciBios femina zawiera wyjątkową kompozycję 2 starannie dobranych szczepów bakterii kwasu mlekowego, które pomagają przywrócić i utrzymać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo-płciowego kobiety.
LaciBios femina - to preparat probiotyczny dbający o zdrowie intymne nowoczesnej kobiety.
Regularne stosowanie preparatu korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu moczowo-płciowego kobiety, dba o zdrowie intymne kobiety.

Wskazania:

  • systematyczna dbałość o zdrowie intymne

  • w trakcie i po kuracji antybiotykowej lekami przeciwgrzybiczymi, przeciwrzęsistkowymi dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego kobiety,

  • w celu odbudowania i utrzymania prawidłowej mikroflory i pH pochwy zaburzonych wystąpieniem czynników innych niż terapia antybiotykowa,

  • dla kobiet w ciąży i karmiących piersią,

  • dla kobiet stosujących antykoncepcję, w tym hormonalną

  • dla diabetyczek w celu uzupełnia prawidłowej mikroflory pochwy,

  • dla kobiet uczęszczających na basen, korzystających z jacuzzi, często podróżujących,

  • po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo-płciowego,

  • dla kobiet w okresie menopauzy.


Postać:

kapsułka żelatynowa twarda.

Dawkowanie i sposób użycia:

Doustnie 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku popijając co najmniej pół szklanki wody; o dowolnej porze dnia.
W okresie stosowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, leków przeciwrzęsistkowych, preparat należy przyjmować na 1 godzinę przed lub 3 godziny po przyjęciu leku i kontynuować jego stosowanie jeszcze 7-10 dni po zakończeniu terapii.
Uwaga:
w trakcie przyjmowania preparatu nie należy stosować irygacji. Zaleca się stosowanie środków do higieny intymnej o pH 5,5.
Ponadto stosowanie Lacibios® Femina jako preparatu wspomagającego i chroniącego zdrowie intymne poleca się 1-3 opakowań na miesiąc.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze 2 - 8oC
, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Do 2 tygodni preparat może być przechowywany w temp. pokojowej (15-25oC).

Słowa kluczowe:
LaciBios femina, bakterie kwasu mlekowego, flora bakteryjna, układ moczowo-płciowy kobiety, probiotyk, mikroflora, do antbiotyku, antybiotyk, antykoncepcja hormonalna, basen, menopauza

Zamów Lacibios w aptece internetowej

Dostępne opakowanie:
10 kapsułek


Skład:1 kapsułka zawiera:
Substancja czynna:
Liofilizowane szczepy bakterii: Lactobacillus rhamnosus GR-1, Lactobacillus reuteri RC-14.Jedna kapsułka zawiera 5 miliardów (5 x 109) bakterii kwasu mlekowego.
Substancje pomocnicze:
Skrobia ziemniaczana - nośnik, dekstroza - nośnik, mikrokrystaliczna celuloza - nośnik, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna, tlenek tytanu (barwnik). Preparat zawiera mleko i jego pochodne.

Wróć do spisu treści