APTEKA
Przejdź do treści

Futurebiotics Hydrocell

O zdrowiu > Katalogi > FutureBiotics

Futurebiotics Hydrocell
suplement diety


Reklama

Zapomnij o inwazyjnych metodach leczniczych i pielęgnacyjnych.

Zadbaj o swoją cerę, włosy i paznokcie i rozbłyśnij naturalnym pięknem stosując preparat Hydrocell.

Sekret polega na optymalnym nawilżeniu cery.

Opis:


Hydrocell to aż 6,3mg kwasu hialuronowego w kapsułce żelowej

Injuv® to kwas hialuronowym dostępnym w formie doustnej o niskiej masie cząsteczkowej, która nie stanowi żadnego problemu dla naturalnej bariery jelitowej. Dzięki temu preparat dociera dokładnie tam gdzie powinien, czyli do tkanek, zapewniając tym samym prawidłowe nawilżenie Twojej skóry.

Dzięki temu cera odzyska naturalny, zdrowy wygląd, stanie się jędrna i elastyczna – jednym słowem będzie wyglądała młodziej.

Ponadto Injuv® aktywnie wygładzaniu zmarszczki, niepożądane zmiany skórne i blizny. Warto nadmienić, że preparat wykorzystywany jest także w okulistyce, ortopedii i kosmetologii.

Stawy w naszych organizmach wypełnione są naturalną mazią. Zbyt małe stężenia kwasu hialuronowego powoduje, że maź przestaje spełniać swą funkcję, stawy przestają właściwie pracować co w konsekwencji skutkuje problemami z poruszaniem się. Wiele osób w tej sytuacji decyduje się na zastrzyki zawierające kwas, który wstrzykiwany jest bezpośrednio do stawu.

Zdrowa alternatywa:

Injuv® jest całkowicie bezinwazyjną metodą, która pozwoli Ci zachować piękną i jędrną cerę. Wiemy, że zegara biologicznego nie da się zatrzymać, ale preparat dzięki niskiej masie cząsteczkowej mimo upływającego wieku pozwoli zachować Ci zdrowy i naturalny wygład skóry, włosów i paznokci.

Kuracja może stanowić znakomite uzupełnienie zabiegów chirurgii estetycznej.


Postać:
Kapsułki żelowe

Dawkowanie i sposób użycia:Słowa kluczowe:
Futurebiotics Hydrocell, Futurebiotics.

Produkt niedostępny
Wróć do spisu treści