APTEKA
Przejdź do treści

Colon C Slim

O zdrowiu > Katalogi > A-Z Medica
Zamów Colon C w aptece internetowej

Dostępne opakowanie:
300 g

Skład:
Babka płesznik (Plantago psyllium),
fruktooligosacharydy (prebiotyki),
guma guar,
błonnik korzenia konjac (Amorphophallus konjac).

Colon Slim
suplement diety

Reklama
Opis:
Colon Slim wspomaga usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i umożliwia zachowanie dobrej pracy jelit.
Łupiny nasion babki płesznik sa bogatym źródłem błonnika. Zwiększając objętość, pobudzają ściany jelit do pracy i przesuwania znajdującej się w nich masy. Obecność błonnika w jelitach sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii, co pośrednio wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.
Fruktooligosacharydy są szczególnym rodzajem węglowodanów, nie są trawione, ale ulegają fermentacji, w wyniku czego uwalniane są krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które stanowią substancje odżywczą wykorzystywaną przez komórki błony śluzowej jelit. Colon Slim zapewnia uczucie sytości, które pomaga ograniczać ilość spożywanych pokarmów. Zawarte w preparacie minerały pokrywają ich deficyt związany z ograniczeniem pożywienia.

Wskazania:
wspomaga zdrowe i skuteczne odchudzanie
ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
chroni kości przed odwapnieniem podczas diety redukcyjnej

Postać:
proszek

Dawkowanie i sposób użycia:
Po 2 czubate łyżeczki (10 g) 2 razy dziennie. Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Koniecznie należy popić szklanką wody lub soku owocowego. Po 2 tygodniach można zmniejszyć porcję o połowę. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji.

Przechowywanie:
Chronić przed dziećmi.
Słowa kluczowe: Colon C, babka płesznik, błonnik, prebiotyk, jelita, odchudzanie, przemiana materii
Wróć do spisu treści