APTEKA
Przejdź do treści

XShape

O zdrowiu > Katalogi > Calivita > Produkty niedostępne
Produkt niedostępny

Opakowanie:
90 kapsułek


Skład:

Składniki aktywne/1 kapsułka:
Witamina C                   33,3 mg
Niacyna 6,6 mg
Witamina B6 1,0 mg
Witamina B12 1,0 µg
Chrom 46,6 µg
L-arginina 136,6 mg
L-glutamina 106,6 mg
L-ornityna 77,0 mg
L-fenyloalanina 66,6 mg
L-karnityna 50,0 mg
L-tyrozyna 46,6 mg
L-lizyna 133,2 mg

XShape
suplement diety
   
Opis:


Nadwaga i otyłość to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim kwestia zdrowia. Z tego powodu niezwykle ważne jest utrzymanie właściwej masy ciała. Stosując XShape podczas kuracji odchudzającej wzbogacisz swoją dietę w składniki, które będą wspomagać procesy usuwania wolnych rodników, oczyszczania oraz odkwaszania organizmu, zmniejszając jednocześnie apetyt. To produkt, który pomoże Ci uzyskać smukłe i jędrne ciało, bez przykrego uczucia głodu.


Produkt XShape
– to nowoczesna formuła, która łącznie z odpowiednim stylem życia może idealnie wzmocnić efekty diety odchudzającej. Zawiera w składzie aminokwasy, L-karnitynę, witaminy: C, B6, B12, niacynę oraz pikolinian chromu.

Aminokwasy
odgrywają różnorodne funkcje w naszym organizmie, lecz ich najważniejszym zadaniem jest udział w budowie różnych białek (np. białek mięśniowych), jak również hormonów, przeciwciał, enzymów. Warto pamiętać, że im mniej kalorii zawiera dieta, tym większy powinien w niej być udział procentowy białka. Najmodniejsze diety często są ubogie w aminokwasy, jednak w przypadku niedostatecznej ilości białka w diecie lub gdy brakuje niezbędnych aminokwasów do jego syntezy, dochodzi nie tylko do wykorzystania białka wewnątrzustrojowego na potrzeby organizmu – co upośledza jego funkcje, ale także do zwolnienia spoczynkowej przemiany materii.
W XShape
występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację: L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku.
Kolejnym składnikiem produktu jest L-karnityna
. To substancja niezbędna w metabolizmie tłuszczów – bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium („siłowni” komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie.
Skład produktu wzbogacono również o chrom
, który współpracując z hormonem trzustki insuliną, korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek, zmniejsza „łaknienie” wynikające z nagłych wahań poziomu cukru we krwi.
Witamina B6
i B12 również są nieodzowne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i kwasów nukleinowych, podczas gdy witamina C zapewnia organizmowi świetną ochronę antyoksydacyjną.

Wskazania:


Postać:

Kapsułki

Dawkowanie i sposób użycia:
1 kapsułka dziennie na noc lub po posiłku.

UWAGA!

  • Produkt zawiera L-fenyloalaninę, osoby z fenyloketonurią nie powinny przyjmować produktu.

  • Produkt nie zastąpi odpowiedniej diety odchudzającej, ćwiczeń fizycznych i zmiany stylu życia.


Słowa kluczowe:
XShape

Wróć do spisu treści