Sprawdź leki czyli dostępność leków on-line w Aptece Zdrowie Poznań - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Sprawdź leki czyli dostępność leków on-line w Aptece Zdrowie Poznań

Leki on-line > sprawdz leki

Dostępność leków on-line w Aptece Zdrowie

Dostępność leków on-line to pierwsza na rynku wyszukiwarka, dzięki której prosto i szybko dowiesz się czy leki, których potrzebujesz dostępne są w naszej aptece. Dodatkowo możesz sprawdzić cenę poszukiwanego leku.


Z Nami może być o wiele prościej i szybciej!

Najpierw możesz sprawdzić czy leki, których szukasz znajdują się w aptece, by następnie w dogodnym dla siebie czasie móc nas odwiedzić. Na wybrane leki można dokonać rezerwacji. Leki w danej chwili niedostępne można w prosty sposób zamówić.


Co zyskujesz?

  • możliwość wyszukania potrzebnych leków przez Internet

  • możliwość sprawdzenia dostępności leków w dowolnym czasie i miejscu

  • możliwość poznania ceny szukanego leku

  • łatwy i szybki dostęp do informacji

  • oszczędność czasu


Każdy zainteresowany ma możliwość sprawdzenia Dostępności leków on-line w naszej aptece. Jednakże dostęp do serwisu dla użytkowników nieposiadających Indywidualnego Konta Zdrowotnego jest ograniczony do wysłania trzech zapytań o leki. Aby w pełni móc korzystać z wyszukiwarki, należy zalogować się na swoje Indywidualne Konto Zdrowotne.

Uwaga:
sprawdzanie leków w naszej aptece w serwisie leki on-line możliwe jest tylko w godzinach otwarcia. Serwis podaje stuprocentowe ceny leków, od których liczona jest zniżka na receptę lekarską oraz rabaty.Przejdź do serwisu
Sprawdź leki
Zobacz jak to działa
sprawdzanie leków - film 2010
Skrócona instrukcja

Naciskamy przycisk "Sprawdź leki" i  przechodzimy do wyszukiwarki leków na platformie OSOZ, tu wprowadzamy nazwę szukanego i leku i klikamy przycisk SZUKAJ, następnie na liście leków odnajdujemy szukany lek (należy pamiętać o właściewej dawce i ilości tabletek w opakowaniu) i klikamy przycisk DODAJ. Teraz możemy wpisać nazwę kolejnego leku. Po dodaniu wszystkich leków klikamy przycisk SPRAWDŹ.

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego