APTEKA
Przejdź do treści

IntiMoments

O zdrowiu > Katalogi > Calivita > Produkty niedostępne
Produkt niedostępny
Opakowanie:
135 g
UWAGA: zmiana nazwy produktu na Everymoment

IntiMoments

Opis:

Z punktu widzenia zdrowia, zrównoważone życie seksualne jest równie ważne, co np. właściwa dieta. IntiMoments to nawilżający krem do higieny intymnej dla kobiet, stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego. Utrzymując prawidłowe środowisko okolic intymnych, przyczynia się do zharmonizowanego, pełnego radości życia seksualnego.

Niezadowalające życie seksualne może negatywnie wpłynąć na inne obszary naszego życia. Składniki aktywne IntiMoments, pomagają utrzymać prawidłowe nawilżenie okolic intymnych, jak również przyczynić się do lepszego, pełniejszego życia seksualnego. Ekstrakt z rokitnika zwyczajnego korzystnie wpływa na proces tworzenia się naskórka. Nawilża, regeneruje, odżywia. Ekstrakt z zielonej herbaty, oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych, jest znakomitym składnikiem wzmacniającym skórę. Ekstrakt z Aloesu zwyczajnego, eukaliptol oraz ekstrakt z rumianku wykazują działanie tonizujące, nawilżające, przeciwzapalne i kojące. Chlorella vulgaris odżywia, zwiększa elastyczność skóry i błon śluzowych.Ekstrakt z rozmarynu posiada właściwości tonizujące, odżywcze i antyoksydacyjne. Kolagen oraz elastyna utrzymują sprężystość orazjędrność i świeżość skóry. Wraz z wiekiem nie tylko zmienia się struktura włókien elastyny, ale obniżeniu ulega również jej produkcja.
Stosowanie IntiMoments
jest bezpieczne, produkt nie zawiera hormonów. Poprawia jakość życia kobiet poprzez korzystny wpływ na kontakty intymne z partnerem. Składniki aktywne utrzymują prawidłowe nawilżenie okolic intymnych, przynoszą ulgę podrażnionym okolicom i wspomagają ich regenerację. Produkt zalecany jest szczególnie
kobietom w okresie menopauzy.

Sposób użycia:
Niewielką ilość kremu nanieść na powierzchnie szczególnie wrażliwe i narażone na otarcia. Częstotliwość użycia może być dostosowana w zależności od indywidualnych potrzeb.

UWAGA!

• Tylko do użytku zewnętrznego!
• Nie używać podczas ciąży!

Słowa kluczowe:
IntiMoments, Calivita

Wróć do spisu treści