Digestive Enzymes - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Digestive Enzymes

Twoje Zdrowie > Katalogi > Calivita
Digestive Enzymes

Dostępne opakowanie:
100 tabletek

monitorzamów Digestive Enzymes on-line w aptece


małe zielone logo Calivita


Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Nasiona kopru 75 mg
Pankreatyna 75 mg
Kurkuma 37,5 mg
Kwas glutaminowy 25 mg
Pepsyna 17,5 mg
Bromelaina 12,5 mg
Betaina HCl 10 mg
Diastaza 10 mg
Proteaza 7,5 mg
Papaina 5 mg

Digestive Enzymes
suplement diety
   
Opis:


Podstawowym warunkiem idealnego wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Aktywne składniki produktu to substancje pochodzenia roślinnego oraz enzymy trawienne, wytwarzane również przez nasz organizm, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowy przebieg procesów trawienia, a przy niedoborze soków żołądkowych – mogą być pomocne w przypadku kłopotów z trawieniem.


Procesy życiowe wymagają energii, którą czerpiemy m.in. z żywności. Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.

Pankreatyna
to mieszanina najważniejszych enzymów trawiennych trzustki, które są odpowiedzialne za rozkład białek, węglowodanów i tłuszczów. Wytwarzana w żołądku pepsyna oraz uzyskiwana z papai papaina to ważne enzymy w trawieniu białek.

Z kolei betaina
HCl korzystnie wpływa na procesy trawienia. Enzym diastaza odpowiada za rozkład węglowodanów. A zatem, całkowity proces trawienia wymaga odpowiednich ilości enzymów, odpowiedzialnych za rozkład różnych substancji. Z wiekiem nawet u zdrowych osób zmniejsza się ilość wytwarzanych enzymów, co pogarsza jakość trawienia oraz może być przyczyną nieprzyjemnych objawów, towarzyszących temu stanowi.
U osób z grupą krwi A taka sytuacja często występuje bez względu na wiek. Inną przyczyną niedoboru enzymów mogą być niewłaściwe nawyki żywieniowe, spożywanie potraw mrożonych oraz poddawanych obróbce termicznej, pasteryzowanych lub przyrządzanych w mikrofalówce. W każdym z tych przypadków warto wspomóc prawidłowy proces trawienia poprzez zastosowanie enzymów trawiennych w postaci suplementów diety.

U osób, stosujących Digestive Enzymes
, wykorzystanie innych suplementów diety CaliVita® International jest jeszcze bardziej skuteczne.

Wskazania:


Postać:

Tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:
1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

UWAGA!

  • W przypadku poważnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (np. wrzody) przed zastosowaniem produktu należy  skonsultować się z lekarzem!


Słowa kluczowe:
Digestive Enzymes,

Produkty wspierające procesy trawienia

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego