APTEKA
Przejdź do treści

Detoximel

O zdrowiu > Katalogi > Healthlabs
Detoximel
Detoximel
1 kapsułka dziennie
W pakiecie taniej do - 51%
CENA PRODUCENTA 150 zł
brak w magazynie
Detoximel - Naturalny Detoks i Poprawa Samopoczucia

Reklama
Detoximel to unikalny produkt wspierający naturalny detoks organizmu. Dzięki kuracji tym produktem odzyskasz utraconą energię i poprawisz swoje samopoczucie. Detoximel zawiera wyłącznie naturalne składniki, które zapobiegają namnażaniu się bakterii oraz wpierają ważne procesy metaboliczne.

Jak działają składniki produktu Detoximel


Sarsaparilla
Najczęściej wykorzystuje się jej właściwości w przypadku oczyszczenia organizmu. Jej działanie odpowiada za zwiększoną filtrację w nerkach, przez co wydalamy więcej szkodliwych dla organizmu toksyn.

Żeń - szeń syberyjski
Wykazuje właściwości wzmacniające. Jest odpowiedzialny za poprawę wydolności fizycznej i sprawności umysłowej. Stosując regularnie poprawimy swoje samopoczucie i wzmocnimy układ odpornościowy.

Lukrecja
- Jej właściwości doceni niemalże każdy. Działa aż na 3 płaszczyznach wykazując działanie przeciwalergiczne, przeciwzapalne i przeciwreumatyczne. Lukrecja likwiduje wolne rodniki i usuwa toksyny.

Żurawina
- Ma działanie oczyszczające. Eliminuje nagromadzone toksyny w wątrobie i resztki pokarmowe. Jest cennym źródłem witaminy C, minerałów i błonnika. Żurawina jest silnym przeciwutleniaczem.

Aminokwasy L- arginina, L- karnityna i L- lizyna

L- arginina to aminokwas endogenny, którego brak uniemożliwia prawidłowość codziennego funkcjonowania organizmu człowieka. W dużej mierze odpowiada za oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji.

L- karnityna
- Jej główną cechą jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Odpowiada za usuwanie toksycznych metabolitów z komórek. Przyspiesza pracę metabolizmu i zwiększa wydajność organizmu.

L- lizyna
- Jest aminokwasem, którego nie jesteśmy w stanie sami produkować, dlatego trzeba go pozyskiwać z pożywienia. Wchodzi w skład wielu białek, które są odpowiedzialne za budowę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cynk
- Wykazuje działanie odtruwające i neutralizuje działanie metali ciężkich, które mogłyby zaszkodzić organizmowi. Stosując cynk przyspieszymy przemianę materii i poprawimy koncentrację.
            Detoximel

            30 kapsułek

            Dawkowanie i sposób użycia:
            1 kapsułka dziennie

            Nie należy przekraczać dziennej porcji do spożycia. Zaleca się popić sporą zawartością płynu dla uzyskania lepszego nawodnienia i pobudzenia procesów trawiennych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

            Kiedy korzystać z Detoximel
            Kiedy jest odpowiedni czas na Detoximel
            Doświadczasz złego samopoczucia objawiającego się bólami głowy, apatią
            Zaczynasz mieć problemy z koncentracją i codziennym funkcjonowaniem spowodowane brakiem sił, sennością i zmęczeniem
            Na co dzień towarzyszy Ci uczucie ciężkości i czujesz, że organizm nie daje już rady

            Skład:
            L- arginina
            L- lizyna
            L- karnityna
            Dynia
            Sarsaparilla
            Lukrecja
            Cynk
            Żurawina
            Eleuterokok kolczasty

            Sposób przechowania:
            Przechowywać w zamkniętym opakowaniu utrzymując temperaturę pokojową między 15 - 25 C w suchym i niedostępnym miejscu dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

            Przeciwwskazania:
            Nie stosować w przypadku alergii bądź nadwrażliwości na jeden ze składników formuły Detoximel. Nie zaleca się przyjmowania przez dzieci i kobiety w ciąży.
            Wróć do spisu treści