APTEKA
Przejdź do treści

Centrum Diabetyka

Centrum Diabetyka

Centrum Diabetyka w Aptece


Program Centrum Diabetyka jest Ogólnopolskim Programem wspierającym poprawę świadomości społecznej na temat cukrzycy. Ma na celu wsparcie edukacyjne w dziedzinie zapobiegania cukrzycy oraz w sposobach radzenia sobie z chorobą. Chcemy promować zdrowy styl życia, w ten sposób nie dopuszczając do kolejnych zachorowań, a także wspierać tych, którzy już chorują. Chcemy przeciwstawić się chorobie poprzez wsparcie materiałami edukacyjno-informacyjnymi. Pragniemy, aby Pacjenci byli objęci odpowiednią opieką nie tylko lekarską, ale żeby mogli liczyć na fachową pomoc także w Aptece.


Naszym celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat cukrzycy a także edukacja pacjentów na tematy związane ze sposobami zapobiegania tej chorobie oraz walki z nią. Chcemy, aby pacjenci mieli większą świadomość na temat powikłań i skutków nieleczonej cukrzycy. Uważamy, że kluczową rolę w podnoszeniu świadomości społecznej mogą odegrać farmaceuci, którzy w ramach Centrum Diabetyka uczestniczą w różnych szkoleniach z zakresu diabetologii.

Teraz i Ty możesz korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia oraz różnorodnych materiałów edukacyjnych na temat cukrzycy. Ale to nie wszystko. Centrum Diabetyka, to także serwis internetowy prezentujący atrakcyjne materiały na temat cukrzycy.

Centrum Diabetyka - logo
Akcje związane z Centrum Diabetyka

  bezpłatna wymiana glukometrów   


Sens magazyn dla diabetyków

magazyn dla diabetyków Sens

Dzięki współpracy z firmą ABBOT regularnie otrzymujemy materiały edukacyjne dla diabetyków oraz dedykowany magazyn dla diabetyków Sens. Sens to bezpłatny miesięcznik poświęcony zdrowiu osób dotkniętych cukrzycą. W obszernych artykułach zamieszczone są informacje i cenne porady propagujące zdrowy tryb życia, właściwe żywienie oraz leczenie typowych dla diabetyków problemów. Więcej o magazynie Sens

Wróć do spisu treści