Centrum Diabetyka - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Centrum Diabetyka

Flaga angielska
Centrum Diabetyka - logo
Centrum Diabetyka

      Program Centrum Diabetyka jest Ogólnopolskim Programem wspierającym poprawę świadomości społecznej na temat cukrzycy. Ma na celu wsparcie edukacyjne w dziedzinie zapobiegania cukrzycy oraz w sposobach radzenia sobie z chorobą. Chcemy promować zdrowy styl życia, w ten sposób nie dopuszczając do kolejnych zachorowań, a także wspierać tych, którzy już chorują. Chcemy przeciwstawić się chorobie poprzez wsparcie materiałami edukacyjno-informacyjnymi. Pragniemy, aby Pacjenci byli objęci odpowiednią opieką nie tylko lekarską, ale żeby mogli liczyć na fachową pomoc także w Aptece.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat cukrzycy a także edukacja pacjentów na tematy związane ze sposobami zapobiegania tej chorobie oraz walki z nią. Chcemy, aby pacjenci mieli większą świadomość na temat powikłań i skutków nieleczonej cukrzycy. Uważamy, że kluczową rolę w podnoszeniu świadomości społecznej mogą odegrać farmaceuci, którzy w ramach Centrum Diabetyka uczestniczą w różnych szkoleniach z zakresu diabetologii.


Teraz i Ty możesz korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia oraz różnorodnych materiałów edukacyjnych na temat cukrzycy. Ale to nie wszystko. Centrum Diabetyka, to także serwis internetowy prezentujący atrakcyjne materiały na temat cukrzycy.

Akcje związane z Centrum Diabetyka - bezpłatna wymiana glukometrów

Glukometr Optium Xido

Trwa akcja wymiany glukometrów. Taraz oddając swój stary glukometr, nowy otrzymujesz bez dopłaty. O szczegóły akcji pytaj w aptece lub pod numerem infolini 0 801 379 799 (płatne jak za połączenie lokalne).

Opakowanie zawiera:

Glukometr Optium Xido - opakowanie

Glukometr Optium Xido wraz z baterią
Nakłuwacz
10 lancetów
Instrukcja obsługi w języku polskim
Karta Bezterminowej Gwarancji

Jeśli planujesz zakup nowego glukometru, otrzymasz go za darmo*

Zestaw do pomiaru  poziomu glukozy we krwi zawiera:

DIAGOMAT glukometr

DIAGOMAT glukometr
DIAGOMAT Strip klucz kodujący (1 szt.)
Diago Let nakłuwacz (1 szt.)
Diago Lets lancety (10 szt.)
Płyn kontrolny
Instrukcję użycia glukometru
Skróconą Instrukcję wykonania testu
Instrukcję użycia pasków testowych
Instrukcję użycia płynu kontrolnego
Książkę wyników
Baterie CR 232 3V,
Etui

* - oferta ważna do wyczerpania zapasów, wymaga wypełniania formularza rejestracyjnego

Sens magazyn dla diabetyków

magazyn dla diabetyków SensDzięki współpracy z firmą ABBOT regularnie otrzymujemy materiały edukacyjne dla diabetyków oraz dedykowany magazyn dla diabetyków Sens. Sens to bezpłatny miesięcznik poświęcony zdrowiu osób dotkniętych cukrzycą. W obszernych artykułach zamieszczone są informacje i cenne porady propagujące zdrowy tryb życia, właściwe żywienie oraz leczenie typowych dla diabetyków problemów. Więcej o magazynie Sens

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego