Nopalin - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Nopalin

Twoje Zdrowie > Katalogi > Calivita
Flaga angielska
Nopalin

Dostępne opakowanie:
200 tabletek

monitorzamów Nopalin on-line w aptece


małe zielone logo Calivita


Skład:
1 tabletka zawiera:
Wysuszony Nopal
...300 mg

Nopalin
suplement diety Calivita International
   
Opis:

Preparat zawierający wysuszoną łodygę kaktusa Nopal, bogatą w witaminy, składniki mineralne oraz cenny błonnik. Pomaga utrzymać właściwą masę ciała, kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego oraz obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Wskazania:

Nopalin ma wiele zalet, między innymi:
- jest antyutleniaczem,
- pomaga utrzymać właściwą masę ciała,
- reguluje funkcje przewodu pokarmowego,
- oczyszcza końcowy odcinek jelita grubego,
- stabilizuje poziom cukru we krwi,
- wywiera pozytywny wpływ na pracę komórek wątrobowych,
- wpływa na przemianę cholesterolu,
- koordynuje, regularne wydzielanie żółci i enzymów trzustkowych,
- wspiera metabolizm trójglicerydów,
- zapobiega powstaniu chorób cywilizacyjnych,
- doskonały w walce z hemoroidami.

Nopal oddziałuje pozytywnie na cały organizm, przede wszystkim na układ krążenia, odpornościowy, nerwowy, a także na pracę gruczołów dokrewnych. NOPALIN jest preparatem, który zawiera wysuszoną łodygę z tego kaktusa. Wykazuje więc bardzo szerokie, niemal uniwersalne działanie. Pomaga utrzymać właściwą masę ciała, ponieważ kontroluje apetyt i pozwala zrzucić zbędne kilogramy w naturalny sposób, jednocześnie dostarczając organizmowi pełny zestaw składników odżywczych. Zmniejsza również prawdopodobieństwo tworzenia się cellulitis i nadmiernej retencji płynów. Kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego, zmniejszając w ten sposób ryzyko rozwoju wrzodów żołądka i dwunastnicy. Niezaprzeczalną zaletą tego preparatu jest zmniejszanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów oraz normalizacja poziomu cukru we krwi. Jest dobrym źródłem łatwo przyswajalnych białek, witaminy C i bioflawonoidów.

Nopalin to doskonały środek zarówno dla osób, które chcą zachować dobrą formę i zdrowie, jak i dla tych, które muszą powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę.

Ponieważ w medycynie naturalnej nie oddziela się serca od jelit, chorób oczu od głowy czy od wątroby, dalej tych narządów od ciała, a ciała od duszy, to Nopalin wydaje się być najlepszym dodatkiem dietetycznym, który posiada pełne spektrum działania. Dzięki dużej zawartości błonnika Nopalin reguluje pracę jelit, oczyszcza kosmki jelitowe, regeneruje błonę śluzową jelit i polepsza wchłanianie składników pokarmowych. Działa na prawidłowe funkcjonowanie narządów układu trawiennego, wspomaga trawienie pokarmów, wpływa na regularność wypróżnień i wydalanie toksyn z organizmu. Błonnik sprzyja również walce z otyłością, reguluje wagę ciała, a obecność 17 aminokwasów (w tym 8 niezbędnych) doskonale pobudza "spalanie" tłuszczu oraz hamuje nadmierny apetyt przeciwdziałając podjadaniu.

Nopalin doskonale odtruwa cały nasz organizm wspomagając pozostałe drogi oczyszczania organizmu. Wspomaga pracę układu krwionośnego i limfatycznego - ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii tym samym oczyszczając krew, wspomaga leczenie przewlekłego zapalenia migdałków i węzłów chłonnych. Posiada właściwości moczopędne.

Postać:

tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:

2 tabletki 3 razy dziennie między posiłkami.

Słowa kluczowe: nopalin, nopal, kaktus, opuntia, błonnik, chlesterol, trójglicerydy, antyoksydant, przeciwutleniacz

Produkty wspierające procesy trawienia

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego