C 300 Plus with Rose Hips - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

C 300 Plus with Rose Hips

Twoje Zdrowie > Katalogi > Calivita
C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids

Dostępne opakowanie:
120 tabletek

monitorzamów C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids
on-line w aptece


małe zielone logo Calivita

Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Witamina C 300 mg
Sproszkowany owoc dzikiej róży 100 mg
Kompleks bioflawonoidów cytrusowych 30 mg

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids
suplement diety
   
Opis:

Preparat o przedłużonym działaniu uzupełniający codzienną dietę w naturalne antyoksydanty: witaminę C, dziką różę, kompleks bioflawonoidów z cytrusów. Technologia przedłużonego działania tabletki zapewnia długotrwały i stały poziom aktywnych składników w organizmie.

Witamina C posiada liczne korzystne właściwości. Bierze udział w syntezie kolagenu, wspierając funkcjonowanie
tkanki łącznej występującej m.in. w skórze, ścięgnach, kościach, chrząstkach, ścianach naczyń krwionośnych. Wykazuje działanie antyoksydacyjne. Chroni DNA, białka, tłuszcze przed utlenianiem. Odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu immunologicznego i układu nerwowego. Uczestniczy w absorpcji żelaza niehemowego oraz wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny. Lepsze wchłanianie i wykorzystanie witaminy C przez organizm zapewnia zawarty w produkcie kompleks bioflawonoidów cytrusowych. Bioflawonoidy posiadają również właściwości antyoksydacyjne. Dzika róża – kolejny składnik preparatu – nadaje tabletkom nie tylko wspaniałego zapachu, ale jest jednym z najbardziej znanych i wykorzystywanych źródeł witaminy C w tradycyjnej medycynie. Każdy z nas powinien zadbać o odpowiednią podaż witaminy C. Zwiększone zapotrzebowanie na tę witaminę występuje m.in. u osób uprawiających sporty lub ciężko pracujących fizycznie, palących papierosy, mieszkańców dużych aglomeracji, osób narażonych na stres oraz ludzi w podeszłym wieku. C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids – to preparat
o przedłużonym działaniu (Delayed Release Tablet Technology), co oznacza, że aktywne składniki produktu są uwalniane stopniowo z tabletki, zapewniając przez dłuższy okres czasu ich stały poziom w organizmie.

Wskazania:


Postać:

Tabletki.

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie po posiłku.

UWAGA!

• Witamina C jest niezwykle wrażliwa na działanie wysokiej temperatury i światła, o czym należy pamiętać podczas jej przechowywania.

Słowa kluczowe:
C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids, Witamina C

Naturalne witaminy firmy Calivita

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego