APTEKA
Przejdź do treści

Zdrowy i naturalny sen dzięki melatoninie

Apteka internetowa i suplementy diety
Opublikowane w Zdrowy styl życia · 3 Październik 2022
Tags: melatoninasen
Czy trudno Ci zasnąć?

Czy po prostu kręcisz się w nocy i gdy się budzisz czujesz zmęczenie?

Nie możesz skoncentrować się na zmęczeniu w ciągu dnia?

Nie jesteś sam ze swoim problemem, ponieważ średnio 1 na 3 osoby cierpi na bezsenność.

Jednak wcale nie musi tak być, ponieważ natura oferuje rozwiązanie problemu: melatonina, która jest również produkowana w naszym organizmie, może nie tylko ułatwić zasypianie, ale także zapewnić dłuższy i głębszy sen. Organizm ludzki posiada zegar biologiczny, który przewiduje naprzemienność ciemności i światła oraz przygotowuje ciało na zmiany. Najlepiej ilustruje to dobowy rytm uwalniania melatoniny: w nocy występuje duży szczyt produkcji melatoniny.

Ze względu na rozprzestrzenianie się sztucznego światła czas biologiczny i społeczny nie są w pełni zsynchronizowane, ponieważ często jesteśmy aktywni po zmroku, bawimy się, uprawiamy sport, a nawet późnym wieczorem możemy pracować lub uczyć się.
Brak naturalnej ciemności i silne sztuczne oświetlenie może wpływać na produkcję melatoniny, przez co możemy mieć problemy z zasypianiem, długością i jakością snu.

Polecane produkty z melatoninąMelatonina Calivita to nowy produkt z szerokiej gamy naturalnych produktów Calivita, który zapewnia zdrowy i naturalny sen i może być bezpiecznie stosowana bez ryzyka skutków ubocznych i uzależnienia.Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Wróć do spisu treści