Aquarion - Apteka internetowa i suplementy diety - zdrowieapteka.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Aquarion

Twoje Zdrowie > Katalogi > Calivita
Aquarion

Dostępne opakowanie:
1 szt.

monitorzamów Aquarion on-line


prezentwysyłka
GRATIS !

Aquarion

Opis:

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.


Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodnoelektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Urządzenie AQUARION
wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy. W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz  lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowozasadową. W molekułach wody alkalicznej dominuje ujemny ładunek (jon OH- składający się z jednego atomu tlenu i jednego atomu wodoru), stąd świetnie wiąże w organizmie pozbawione elektronu wolne rodniki.
I właśnie z tego powodu woda alkaliczna wykazuje tak świetne właściwości antyoksydacyjne
.

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry
. Woda kwaśna o poziomie 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, zaś z poziomów 3-4 do oczyszczania np. powierzchni blatów w kuchni, itd.

UWAGA!
Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważ podczas procesu jonizacji ujemnie naładowane substancje (chlor, azot, jony azotanowe, itp.) są osadzane na dodatniej elektrodzie (tj. po stronie kwaśnej). Te negatywne jony są szkodliwe dla organizmu.

Stopień wykorzystania wody jonizowanej w organizmie jest również unikalny. W wodzie tradycyjnej jeden klaster zbudowany jest z 12-18 molekuł wodnych, w przeciwieństwie do wody jonizowanej, w której jest tylko 6 cząsteczek. Mniejsza ilość molekuł sprawia, że woda znacznie łatwiej przedostaje się do komórek. Struktura klasterowa wody zmienia się podczas jonizacji, co może zwiększać jej zdolność nawodnienia nawet sześciokrotnie.  Podczas picia wody jonizowanej powstaje środowisko pełne ujemnych jonów (podobnie jak na wybrzeżu czy w wodospadzie), które jest znane ze swojego korzystnego wpływu na organizm. W takim przypadku nasz naturalny układ obronny zostaje pobudzony i wzmocniony – w efekcie rzadziej chorujemy i osiągamy maksymalny poziom zdrowia.

Słowa kluczowe:
Aquarion, Calivita

Urządzenia elektroniczne firmy Calivita

 
Szukaj
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - iAPTEKA1 - apteka internetowa
Copyright Apteka Zdrowie Poznań 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego